Zobraziť obsah

STOROČNÉ KNOW-HOW

Už viac ako 100 rokov je Citroën odhodlaný ponúkať vám to najlepšie z automobilového know-how. Profesionálni experti siete vám ponúknu všetky opravy pre vaše vozidlo vrátane dielov a práce. Citroën vám poskytuje aj ponuku náhradných dielov používaných v sieti Citroën na údržbu vášho vozidla. 

ŠIROKÝ SORTIMENT NÁHRADNÝCH DIELOV

Výber náhradných dielov

Sieť Citroën vám ponúka široký výber náhradných dielov pre vaše vozidlo. Medzi originálnymi dielmi, dielmi viacerých značiek, repasovanými dielmi alebo opravou vášho zariadenia sa odborníci prispôsobia vašim požiadavkám a snažia sa nájsť najlepšie riešenie pre váš rozpočet.

Originálne diely

Na údržbu vášho Citroënu buďte rovnako nároční ako pri jeho kúpe: vyberte si originálne diely, vyvinuté presne pre vaše vozidlo. Originálne diely Citroën sú všetky testované odborníkmi a zaručujú spoľahlivosť, odolnosť, výdrž. a majú rovnaké špecifikácie ako pri výrobe automobilov. Môžete pokojne jazdiť!

Dobrá správa: tieto diely sú distribuované v sieti Citroën po celom svete!

Repasované náhradné diely

Dajte druhý život náhradným dielom (dokonca aj motoru!) a prispejte tak k ochrane životného prostredia. Je to možné vďaka štandardnej výmene. Použité diely od mechanikov sú renovované podľa prísneho procesu s rovnakými požiadavkami ako sú kladené na pôvodné originálne diely.

Citroën vám ponúka široký sortiment renovovaných, repasovaných alebo použitých dielov a vždy so zárukou! Ušetrite až 40 % v porovnaní s novým dielom.

PRÍSLUŠENSTVO CITROËN

Vybavte si svoj Citroën čo najlepšie podľa jeho využitia širokým výberom príslušenstva. Sortimentom obsahujúci širokú ponuku doplnkov a príslušenstva vrátane prepravných riešení (strešné boxy, držiaky a podobne), bezpečnostného, ​​komfortného či technologického vybavenia. Toto príslušenstvo nájdete v sieti predajných miest Citroë.

NÁHRADNÉ KOLESO

Náhradné koleso sa stáva doplnkom

Rezervné koleso je teraz dostupné aj ako príslušenstvo. Aby ste si ho mohli zabezpečiť, Citroën vám ponúka balík rezervných kolies, ktorý zahŕňa všetky diely a prácu.

 

Na niektorých vozidlách, ako je napríklad Nový Citroën C3, musíte pri kúpe vozidla zvoliť možnosť "Predispozícia", aby ste mohli rezervné koleso pohodlne umiestniť v kufri.

Aké kolesá si vybrať po defekte?

Technológia pneumatík sa neustále inovuje a poskytuje riešenia na ukončenie nepríjemností pri defekte.

 

Dnes sú pneumatiky vybavené technológiami RUNFLAT a SEALANT, ktoré poskytujú vodičom bezpečnosť a praktickosť.

 

Opýtajte sa svojho predajného miesta.