[cle1: REDIRECTION_DANS Lang:sk] [cle1: SECONDES Lang:sk]

Citroën online predaj

Citroen_online_predaj

 

Vážení zákazníci,

naše predajné miesta sú už otvorené a predajcovia sa tešia na vašu návštevu. Ak však v týchto časoch upreďnostňujete komunikovať na diaľku, sú vám rovnako k dispozícií aj online, aby zodpovedali Vaše otázky, pripravili vám obchodné ponuky, objednávky a zabezpečili kontinuitu služieb.

Ako teda postupovať pri kúpe vozidla? Spísali sme pre Vás zopár užitočných informácií v prípade, že uprednostňujete online predaj.

 

Kde nájdem aktuálnu ponuku vozidiel?

Kompletnú ponuku nových, predvádzacích a jazdených vozidiel nájdete na našej webstránke Citroën Carstore. Môžete si vyfiltrovať Váš obľúbený model ako aj preferovanú lokalitu. Vozidlá sú k dispozícii ihneď na odber.  

Kliknite nižšie a vyberte si vozidlo podľa vašich predstáv: 

PONUKA SKLADOVÝCH VOZIDIEL CARSTORE

  

Kedy bude vozidlo k dispozícii ?

Všetky vozidlá v Carstore sú fyzicky k dispozícii ihneď u konkrétneho predajcu a samotný proces odovzdania si dohodnete priamo s predajcom.

 

Vybral som si vozidlo, ako ďalej?

Ak ste si vybrali konkrétne vozidlo z ponuky Carstore, neváhajte kontaktovať priamo predajcu, ktorého kontaktné údaje nájdete v ponuke vozidla. Ak ste si vybrali iné vozidlo, neváhajte kontaktovať najbližšieho predajcu Citroën.

Ak si chcete dať naceniť Vami vybrané vozidlo, môžete požiadať o cenovú ponuku kliknitím na tlačidlo nižšie.    

 

VYHĽADAŤ NAJBLIŽŠIEHO PREDAJCU     ZÍSKAŤ CENOVÚ PONUKU

  

Ako bude prebiehať celková komunikácia?

Celá predajná komunikácia prebehne výlučne v elektronickej a telefonickej forme. Všetky písomné materiály Vám budú následne uložené vo vašom vozidle.

 

Ako si preberiem vozidlo?

Vaše nové vozidlo vám bude odovzdané pred showroomom, prípadne Vám ho po dohode môže predajca priviesť na Vami zvolenú adresu. Vozidlo Vám bude odovzdané plne vydezinfikované ozónom a za dodržania prísnych hygienických postupov.

 

Ako si vozidlo prihlásim do evidencie?

Uvedený proces vie pre Vás uskutočniť samotný predajca, preto túto požiadavku konzultujte priamo s predajným miestom.

 

Ak sme nezodpovedali všetky Vaše otázky, neváhajte nás kontaktovať, sme tu pre vás.

Top