[cle1: REDIRECTION_DANS Lang:sk] [cle1: SECONDES Lang:sk]

Citroën online predaj

Citroen_online_predaj

 

Vážení zákazníci,

 

aj keď sú už naše predajné miesta otvorené, naďalej Vám ponúkame naše predajné služby aj formou ONLINE PREDAJA. Aby sme zodpovedali vaše otázky, pripravili sme vám obchodné ponuky, objednávky a zabezpečili kontinuitu služieb. 

Ako teda postupovať pri kúpe vozidla? Pripravili sme pre vás informácie pre nákup vozidla formou ONLINE PREDAJA.

 

Kde nájdem aktuálnu ponuku vozidiel?

Kompletnú ponuku nových, predvádzacích a jazdených vozidiel nájdete na našej webstránke Citroën Carstore. Môžete si vyfiltrovať Váš obľúbený model ako aj preferovanú lokalitu. Nemusíte čakať a vozidlá sú hneď k dispozícií.  

Kliknite na tlačidlo nižšie a vyberte si vozidlo podľa vašich predstáv:

CITROËN CAR STORE  

  

Kedy bude vozidlo k dispozícii ?

Všetky vozidlá v Carstore sú fyzicky k dispozícii ihneď u konkrétneho predajcu a samotný proces odovzdania si dohodnete priamo s predajcom.

 

Vybral som si vozidlo, ako ďalej?

Ak ste si vybrali konkrétne vozidlo z ponuky Citroën Carstore, neváhajte kontaktovať priamo predajcu, ktorého kontaktné údaje nájdete v ponuke vozidla. Ak ste si vybrali iné vozidlo, neváhajte kontaktovať najbližšieho predajcu Citroën.

Ak si chcete dať naceniť vami vybrané vozidlo, môžete požiadať o cenovú ponuku kliknitím na tlačidlo nižšie.  

 

ŽIADOSŤ O CENOVÚ PONUKU  VYHĽADAŤ PREDAJCU  

   

Ako bude prebiehať ONLINE komunikácia?

Celá predajná komunikácia prebehne výlučne v elektronickej telefonickej forme. Všetky písomné materiály vám budú následne uložené vo vašom vozidle.

 

Ako si preberiem vozidlo?

Vaše nové vozidlo vám bude odovzdané pred showroomom, prípadne vám ho po dohode môže predajca priviesť na vami zvolenú adresu. Vozidlo vám bude odovzdané plne vydezinfikované ozónom a za dodržania prísnych hygienických pravidiel.

 

Ako si vozidlo prihlásim do evidencie?

Uvedený proces vie pre vás uskutočniť samotný predajca, preto táto požiadavku vždy vopred konzultujte priamo s predajným miestom.

 

Ak sme nezodpovedali všetky vaše otázky, neváhajte nás kontaktovať, alebo sa obráťte na vášho najbližšieho predajcu Citroën. Sme tu pre vás.

 

 

 

Top