[cle1: REDIRECTION_DANS Lang:sk] [cle1: SECONDES Lang:sk]
747x322_C3

CITROËN OTVÁRA S MODELOM C3 WRC NOVÚ KAPITOLU

Značka CITROËN už skoro jedno storočie zaznamenáva slávne úspechy na pretekárskych okruhoch a tratiach na celom svete. Ak v 50-tych rokoch výrobca zaznamenal svoje prvé veľké víťazstvá, v 80-tych rokoch sa v DNA Značky s dvojitým šípom v znaku zakorenila rely.

O 30 rokov neskôr a s 11 svetovými titulmi sa vraciame do sveta pretekov s vozidlom CITROËN C3 WRC - najnovším prírastkom tímu CITROËN Racing.

SVALNATÝ DIZAJN

CITROËN C3 WRC upúta na prvý pohľad svojim jedinečným dizajnom, svojou energiou a sviežosťou.

Aerodynamika vozidla bola prepracovaná tak, aby sa zvýšil výkon a stabilita vo veľkej rýchlosti: Predný blok motora je súčasťou predĺženia línie bočných okien, ktoré vozidlu dodáva rovnováhu a vyvoláva dojem robustnosti, zatiaľ čo svetelný dvojúrovňový podpis, logo značky v tvare dvojitých šípov a jeho dvojitá chrómovaná lišta zasahuje až k svetlám na denné svietenie s LED diódami a zvýrazňuje identitu k značke  CITROËN.
.241029.77.jpg
 

Prepracovaný zadný nárazník napomáha odhadzovaniu zeminy a snehu na ľahkom teréne... Aerodynamický systém dopĺňa pozoruhodné krídlo, pozostávajúce zo spodnej „lopatky“ a zložitej hornej plochy, ktoré zabezpečuje väčšiu účinnosť celku a prispieva tak ku globálnym výkonom nového CITROËNU C3 WRC.

590x329-3.241032.81.jpg


OD MALÉHO MESTSKÉHO VOZIDLA K VEĽKÉMU ŠPORTIAKU

CITROËN C3 WRC je pretekárska a športová verzia nového CITROËNU C3. Zdedila najmä jeho jedinečnú morfológiu, jeho prednú časť plnú charizmy, jeho  pohľad, jeho krivky a mohutné usadenie... Stačí trochu potrénovať a z malého mestského vozidla sa môže stať veľký športiak !

520x293.jpg

Top