[cle1: REDIRECTION_DANS Lang:sk] [cle1: SECONDES Lang:sk]
e-Spacetourer

CITROËN SPACETOURER 4X4 Ë CONCEPT

Citroën predstaví na autosalóne v Ženeve nezvyčajnú štúdiu: SpaceTourer 4X4 Ë Concept. Ide o automobilovú interpretáciu značky „Ë”, zameranú na tvorbu moderných a technicky vyspelých produktov. Štúdia vystihuje jedinečného ducha značky a zároveň využíva výhody sériovej verzie. SpaceTourer 4X4 Ë Concept vychádza z kompaktnej veľkosti XS, dostal pohon všetkých kolies 4X4, ochrannú výbavu a grafické prvky exteriéru. Interiér získal špeciálnu výbavu na výlety v maximálnom pohodlí. Zameriava sa na tých, ktorí chcú cestovať za dobrodružstvom a dbajú pritom aj na štýl.

Citroën SpaceTourer je moderný van, ktorý spája dizajn, všestrannosť a komfort. Niekoľko dní pred otvorením ženevského autosalónu sa Citroën zameriava na zvýšenie ofenzívy v segmente SUV a predstavuje SpaceTourer 4X4 Ë Concept. Ide o automobilovú interpretáciu značky „Ë”, zameranú na tvorbu moderných a technicky vyspelých produktov, predstavenú v rámci expozície značky Citroën na parížskom autosalóne.

 

Citroën SpaceTourer 4X4 Ë Concept je pripravený sprevádzať všetkých milovníkov dobrodružstva, ktorí vyhľadávajú pohodlie a vyspelé technológie a radi sa vydajú na dobrodružstvo aj mimo spevnených ciest. Okrem exkluzívneho a elegantného dizajnu využíva aj rovnaké farby a materiály ako rovnomenná kolekcia. Vozidlo využíva jedinečné schopnosti značky Citroën v oblasti komfortu a dostalo pohon 4X4 vyvinutý v spolupráci so spoločnosťou Automobiles Dangel. Úprava 4X4 sa dá realizovať na všetkých sériových vozidlách SpaceTourer.

Top