[cle1: REDIRECTION_DANS Lang:sk] [cle1: SECONDES Lang:sk]
120x627_ds3_future

FUTURE, 13.11.2014

Hotel Double Tree by Hilton, Trnavská cesta 27/A, 831 04 Bratislava

Svet sa mení, my sa meníme, luxus má novú podobu.

Prémiová línia značky Citroën, línia DS, sa posunula a jej celosvetový úspech z nej urobil samostatnú prémiovú Značku. Značku, ktorá je rafinovaná, technologicky inovatívna, nabitá francúzskou módnou eleganciou a spojila sa práve s Lýdiou Eckhardt. Prečo práve s ňou? Obe šijú modely na mieru s nápaditým dizajnom, ktoré sú iné ako ostatné. Taká je aj nová DS 3. Ruší zaužívané pravidlá a unikátnym svetelným podpisom ešte viac zvýrazňuje svoj osobitý štýl. Nezameniteľné full LED xenónové svetlomety pútajú pozornosť na každom kroku a vždy Vás prezradia. S modelom DS 3 sa budúcnosť pre Vás začne už dnes.

Práve modelu DS 3 venuje Lýdia Eckhardt jednu zo svojich kolekcií počas svojej zimnej módnej prehliadky s príznačným názvom FUTURE, ktorá sa uskutoční 13.11.2014 v hoteli Double Tree by Hilton v Bratislave.

Značka DS na oplátku pripravila pre Lýdiu Eckhardt špeciálnu limitovanú sériu „DS 3 so Lýdia Eckhardt“, s ktorou vystúpite z davu a zakúsite inovatívny luxus z Paríža. Vďaka nespočetným farebným kombináciám exteriéru a interiéru si môžete vytvoriť vozidlo podľa Vašich predstáv a získate tak výnimočný módny doplnok vhodný na každú príležitosť. DS 3 so Lýdia Eckhardt je viac než obyčajné auto – je odraz Vašej osobnosti a Vášho jedinečného štýlu. Zasnívajte sa a objavte svet plný originality a prepracovaných detailov so značkou DS.

Top