[cle1: REDIRECTION_DANS Lang:sk] [cle1: SECONDES Lang:sk]
berlingo autobest

NOVÝ CITROËN BERLINGO ZÍSKAL CENU AUTOBEST 2019

  • Nový Citroën Berlingo porazil šiestich finálových súperov a získal cenu Autobest 2019 ako Najlepšia kúpa — Best Buy Car of Europe za rok 2019.
  • Cena vyzdvihuje vozidlo, ktoré v roku 2019 predstavuje najlepšiu kúpu na automobilovom trhu. Porota tak ocenila tretiu generáciu vozidla, ktoré založilo kategóriu jednopriestorových automobilov, ideálneho partnera pre všetky rodiny a pre všetky aktivity.
  • Nové Berlingo získalo moderný dizajn v duchu novej dizajnovej identity značky Citroën. Vozidlo je komfortnejšie, praktickejšie a na palube má viac ako 20 asistenčných technológií, ktoré zjednodušujú jazdu.
  • Po tom, ako Linda Jackson, generálna riaditeľka značky Citroën, získala cenu MANBEST (MANager BEST) za rok 2018, oznámila porota ankety Autobest výsledky najlepšej automobilovej voľby na rok 2019: nový Citroën Berlingo získal ocenenie Best Buy Car of Europe. Spolu s ním aj modely Peugeot Rifter a Opel Combo Life.

  • Iba prvý raz v histórii ankety Autobest sa stalo, že cenu Best Buy Car of Europe získal dva roky po sebe rovnaký výrobca. Po minuloročnom úspechu kompaktného SUV Citroën C3 Aircross sa to v rámci 18. ročníka ankety podarilo novému modelu Citroën Berlingo. Od konkurentov sa odlišuje výrazne modernizovaným dizajnom, technológiami na palube a ponukou najnovších motorizácií, ktoré do segmentu jednopriestorových vozidiel priniesli nový a čerstvý vietor. Nová generácia sa inšpirovala potrebami klientov a dokonale zosobňuje nové posolstvo značky Inspired by you. Univerzálne vozidlo Citroën Berlingo predstavuje veľmi dobrú kúpu najmä pre rodiny alebo seniorov, ktorí v ňom nájdu ideálneho partnera pre aktívny život, pričom najviac ich osloví praktická variabilita a veľký vnútorný priestor.

Top