[cle1: REDIRECTION_DANS Lang:sk] [cle1: SECONDES Lang:sk]
1440x545_Concept_C3_WRC_Image_Cinemascope.jpg

C3 WRC, VEĽKÝ NÁVRAT STAJNE CITROËN RACING NA RELY

Pri príležitosti parížskeho svetového autosalónu značka odhaľuje vo svetovej premiére koncept C3 WRC, športovú a svalnatú verziu nového Citroënu C3. Toto koncepčné vozidlo je predobrazom budúceho pretekárskeho vozidla, ktoré sa predstaví v januári 2017 na Rely Monte-Carlo a bude čeliť výzve zabezpečiť veľký návrat tímu Citroën Racing na majstrovstvá sveta FIA Worls Rally.

 

C3 V ULTRA ŠPORTOVEJ VERZII

520x293_2.jpg

Koncept C3 WRC si zachováva oblosť a sviežosť a niektoré štýlové prvky nového Citroënu C3:  dvojúrovňový svetelný podpis, dvojfarebnú verziu karoséria/strecha a prvky vo farbe odtieňa strechy, ktoré dopĺňa množstvo prvkov pochádzajúcich zo sveta automobilových pretekov.

 

Tmavé nárazníky, chrómovaný dvojitý šíp, ktorý sa ťahá až k denným svetlám s LED diódami,  pretekárske žlté karbónové spätné zrkadlá, karoséria rozšírená o 55 mm a predný nárazník vybavený lamelou na zvýšenie aerodynamiky...Športový a vybrúsený dizajn, ktorý má jasný zámer.

KONCEPČNÉ VOZIDLO
UPRAVENÉ NA PRETEKY

C3 WRC je v prvom rade vozidlo vyhotovené pre pretekárske okruhy, ktoré spĺňa všetky atribúty budúceho šampióna: - nárast výkonu motorov može dosiahnuť približne 380 koní, najmä vďaka zväčšeniu priemeru reštriktora turbodúchadla na 36 mm; - väčšia aerodynamika vďaka maximálnej šírke 1875 mm, vystupujúcemu prednému nárazníku a zadnému nárazníku s difúzorom; - širší a nižší zadný spojler pre ešte väčší aerodynamický prítlak; - hmotnosť vozidla znížená o 25 kg; - povolený elektronicky riadený centrálny diferenciál. Ak sa nemôžete dočkať Rely Monte-Carlo v januári 2017, príďte navštíviť stánok Značky na parížskom svetovom autosalóne: Pavilón 1, chodba C, stánok 320!
1500x646_2.jpg
Top