Zobraziť obsah

SLUŽBY KONEKTIVITY CITROËN 

Pohybujte sa po cestách vo svojom Citroëne s bohatým výberom služieb konektivity. Bezpečné, zábavné a užitočné. Vďaka nim budú vaše cesty nezabudnuteľné.

DOTYKOVÝ DISPLEJ NA PRÍSTROJOVEJ DOSKE

Program Citroën Advanced Comfort kladie dôraz na konektivitu aj integráciou dotykovej plochy v strede palubnej dosky. Nakonfigurujte si vozidlo, vstúpte do multimediálneho systému, telefónu, klimatizácie a navigácie. Pre vašu bezpečnosť ho môžete ovládať aj pomocou rozpoznávania hlasu.

CITROËN CONNECT PLAY (cez funkciu Mirror Screen)

Pomocou technológie Mirror Screen, kompatibilnej s Apple CarPlay™ a Android Auto, pripojíte svoj mobil a zrkadlíte obrazovku mobilu na displeji vozidla.

 

Nájdite všetky kompatibilné aplikácie a ovládajte ich pomocou dotykového panela.

CITROËN CONNECT NAV 

Z dotykového displeja spravujte všetky funkcie Citroën Connect NAV. Navigačný systém spojený s TomTom Traffic vás v reálnom čase informuje o dopravnej situácii, dostupnosti a cenách parkovísk na vašej trase. Prináša tiež vizuálnu a zvukovú signalizáciu nebezpečných úsekov na vašej ceste.

 

CITROËN CONNECT ASSIST 

SOS & Assistance je geolokovaná služba núdzového volania a asistenčnej služby. V prípade havárie alebo inej nepredvídanej situácie vyžadujúcej urgentný zásah umožňuje vyslanie príslušnej pomoci. Táto bezplatná služba, ktorá je k dispozícii 24 hodín denne, 7 dní v týždni, nevyžaduje žiadne predplatné a je zdarma. Jej ákladom je Citroën Connect Box, originálne vybavenie pre váš Citroën (štandardné alebo voliteľné v závislosti od verzie), ktoré obsahuje vlastnú SIM kartu a vlastný GPS prijímač.

* Pripojte SOS a asistenčné služby pre rádionavigačné systémy pomocou vlastnej SIM karty

Vzhľadom na to, že podporná platforma a technológia 2G/3G sú zastarané, čo predstavuje ďalšie bezpečnostné riziká a zraniteľnosti týkajúce sa úniku dát, nemáme inú možnosť, ako tieto služby od 1. januára 2024 vyradiť z prevádzky. To sa týka všetkých rádionavigačných systémov využívajúcich vlastnú SIM kartu.

Pre viac informácii kontaktujte Vaše preferované servisné miesto Citroën.