Zobraziť obsah

BALÍKY SLUŽIEB KONEKTIVITY

* SÚČASŤOU PRI KÚPE VÁŠHO VOZIDLA (i) Pri každej kúpe nového vozidla Citroën objednaného od 1. júla 2023 je Pack Connect One (na obdobie 10 rokov) a Pack Connect Plus (súčasťou kúpy Vášho vozidla Citroënu na doba 12 mesiacov od dátumu záruky od výrobcu) zahrnutý v cene vozidla. 

Cestujte vo svojom vozidle Citroën s mnohými službami konektivity. Sú bezpečné, praktické a urobia z vašich ciest nezabudnuteľný zážitok.

 

PACK CONNECT ONE : služby určené pre mobilitu pre Váš úplný pokoj
Po zakúpení a po dobu 10 rokov profitujte zo služieb konektivity, ktoré Vám zaručia bezpečnosť a pokoj za volantom.
Údržba vozidla na diaľku
Jazdite úplne bezpečne vďaka tejto službe, ktorá sa postará o to, aby Vás v prípade problému alebo potreby údržby upozornila priamo vo Vašom vozidle. Už čoskoro dostupné aj v SR.
SOS & Assistance (i) Pripojte SOS a asistenčné služby pre rádionavigačné systémy pomocou súkromenj SIM karty: Pre vozidlá vyrobené pred rokom 2016, ktoré sú vybavené rádionavigačnými systémami so súkromnou SIM kartou nainštalovanou zákazníkom do vyhradeného slotu pre rádio, prestanú fungovať služby Connected SOS a SOS Assistance. Vzhľadom na technickú zastaranosť platformy mimo našu kontrolu, ktorá má za následok ďalšie bezpečnostné riziká a zraniteľné miesta v oblasti narušenia údajov, nemáme inú možnosť, ako tieto služby od 1. januára 2024 vyradiť z prevádzky. Zmluvy podliehajúce predplatnému sa to netýka. Viac informácií nájdete v sekcii FAQ. 
Zostaňte v bezpečí nech ste kdekoľvek, vďaka tejto núdzovej službe a asistenčnej službe, ktorá Vám ponúka rýchlu pomoc a podporu v prípade nehody alebo situácie vyžadujúcej zásah na mieste.
Ë-servisná knižka
Už žiadne skladovanie papierových faktúr! Vďaka 100% digitálnej servisnej knižky uchovávajte históriu Vašich vykonaných prehliadok, opráv a dátumy ďalších návštev v servise. Už čoskoro dostupné aj v SR.
Mirror screen

Zostaňte pripojení k svojmu smartfónu v úplnom bezpečí zrkadlením svojich obľúbených aplikácií na displeji Vášho vozidla.

 

Zahrnuté v kúpnej cene vozidla a dostupné ako doplnok ku Connect One Pack.

Games
Zabávajte sa s rodinou alebo priateľmi hraním hier z detstva, ktoré sú dostupné na displeji Vášho vozidla, počas čakania alebo parkovania. Už čoskoro dostupné aj v SR.
PACK CONNECT PLUS : služby pre Váš pokoj

Pack Connect Plus, ktorý je zahrnutý v cene Vášho vozidla na obdobie 12 mesiacov, Vám ponúka ďalšie služby pre optimálny zážitok z jazdy s prepojenými službami.

Ë-remote control
Aby ste si uľahčili každodenný život, upravte si na diaľku teplotu v kabíne svojho vozidla a naprogramujte aj jeho nabíjanie. Všetko na jedno kliknutie!
Ovládanie na diaľku
Zamknite a odomknite vozidlo zo svojho smartfónu a lokalizujte ho pomocou klaksónu a svetiel, ktoré sa rozsvietia. A to všetko na diaľku! Už čoskoro dostupné aj v SR.
Trip planner
Ušetrite čas na ceste odoslaním trasy do navigačného systému zo svojho smartfónu. Ste majiteľom elektromobilu? Ponúkame Vám najlepšiu trasu na základe siete nabíjacích staníc na Vašej trase. Nechajte sa navigovať v úplnom pokoji. Už čoskoro dostupné aj v SR.

Navigácia v reálnom čase

Na zabezpečenie plynulejšej jazdy využite služby ako sú dopravné informácie v reálnom čase a upozornenia k blížiacim sa k nebezpečným zónam. Dosiahnutie cieľa nebolo nikdy také jednoduché!
Prepojený alarm

Spite pokojne! Ak sa spustí alarm Vášho vozidla, budete automaticky upozornení prostredníctvom Vášho smartfónu. Už čoskoro dostupné aj v SR.

 

 

Free2Move Ë-riešenia

Zjednodušte si cestu rýchlym vyhľadaním nabíjacích staníc jednoducho pomocou aplikácie. Už čoskoro dostupné aj v SR.

 

 

 

Služby šité na mieru
Zostaňte v spojení so svojím vozidlom
Aplikácia MY Citroën
Zostaňte neustále spojení s vašim vozidlom a získajte prístup k jeho informáciám. Vďaka aplikácii si rozšírte zážitok o nájdenie všetky prepojené služby Pack Connect One a Connect Plus.
Prepojené poistenie

Ušetrite peniaze predplatením tejto nezáväznej ponuky.

 

Čím lepšie jazdíte, tým viac ušetríte! Nie je dostupvné v SR.