[cle1: REDIRECTION_DANS Lang:sk] [cle1: SECONDES Lang:sk]

DIZAJN

Design-video

Optimistický dizajn, sympatická osobnosť a dynamický štýl! Citroën C1 potvrdzuje svoj temperament a priťahuje pozornosť už na prvý pohľad.

 

V2_500x500_c1-design-02

NEODOLATEĽNÝ... POHĽAD!

Citroën C1 priťahuje pozornosť denným LED osvetlením, čím sa pridal do rodiny nových modelov Citroën. Svetlomety s vertikálnym dizajnom zvýrazňujú jeho prenikavý pohľad.

ZAHRAJTE SA S KONTRASTOM A FARBAMI!

Citroën C1 je k dispozícii v 8 farbách karosérie, medzi iným aj zelená Pacific a červená Scarlet. 

FAREBNÝ AJ V INTERIÉRI

Citroën-C1-253772_586x331

Citroën C1 je svieži a hravý zovňajškom ako aj interiérom. Palubná doska s čistými líniami sa vyznačuje príťažlivými farbami na multimediálnom paneli, výduchoch klimatizácie a spodnej časti radiacej páky.

Interiér vozidla pôsobí optimistickým dojmom a je rozjasnený živými farbami poťahov. 

Rozmery Citroën C1

Dĺžka

mm

Šírka

mm

Výška

mm

Objem batožinového priestoru

m3

KOMFORT

Coffre citroen C1

Citroën C1 je ergonomické vozidlo, pri ktorom sa kládol dôraz na zjednodušenie každodenných činností. Praktický a prístupný batožinový priestor ponúka objem 196 litrov, pričom kryt sa sklopí pri otvorení dverí. V prípade sklopenia zadných sedadiel batožinový prestor dosahuje objem až 780 litrov. 

BATOŽINOVÝ PRIESTOR? AŽ 780 LITROV!

Batožinový priestor dosahuje objem 196 až 780 litrov v prípade sklopenia zadných sedadiel. Zároveň ponúka výbavu, pri ktorej sa myslelo na pohodlie pasažierov:

  • Automatická klimatizácia.
  • Výškovo nastaviteľné sedadlo vodiča.
  • Vyhrievané sedadlá.
  • 10 dôvtipných úložných priestorov.
Nouvelle Citroën C1 - Tenue de route

DRŽANIE NA CESTE

Radosť z jazdy, komfort a pohodlie pri akomkoľvek type cesty. Citroën C1 ponúka najlepšiu úroveň komfortu pruženia, pričom zaručuje živú a najmä bezpečnú jazdu za každých podmienok.

Vďaka svojim rozmerom je to jedno z najkompaktnejších viacúčelových mestských vozidiel na trhu.

Nouvelle Citroën C1 - Sécurité

BEZPEČNOSŤ

Citroën C1 je sériovo dodávaný so šiestimi airbagmi (predné, bočné, hlavové) a systémom ESP ktorý stabilizuje trajektóriu vozidla v prípade šmyku. Obmedzovač rýchlosti a detekcia podhustenia pneumatík zas prispievajú k bezstarostnej jazde v každom momente.


TECHNOLOGICKÁ INTELIGENCIA

Citroen-C1-243270_1500x500

Pre Citroën C1 boli vybrané technológie pre jednoduché používanie, ako napríklad 7" dotykový displej alebo cúvacia kamera.

KONEČNE V MESTE!

CÚVACIA KAMERA

POMOC PRI ROZJAZDE DO KOPCA

DOTYKOVÝ DISPLEJ

Citroën C1 poskytuje uvoľnenú jazdu vďaka jednoducho dostupným pomocíkom pri jazde.
Pre zjednodušenie parkovania, napríklad v príliš úzkych priestoroch, premieta cúvacia kamera pohľad za vozidlo na 7" dotykový displej hneď pri zaradení spiatočky.

Asistent rozjazdu do kopca:
Tento sériovo dodávaný systém je veľmi užitočný v meste, najmä pri výchádzaní z podzemných parkovísk. Vozidlo je počas 2 sekúnd zabrzdené, čo umožňuje pokojné opätovné rozbehnutie sa na povrchoch so stúpaním nad 3%.

 

Dashboard Citroen C1

Citroën C1 kladie dôraz na intuitívne technológie, ktoré sa ľahko používajú. V súlade s touto filozofiou bol v strede palubnej dosky umiestnený farebný 7" dotykový displej, ktorý umožňuje riadiť palubný počítač a všetky multimediálne funkcie (telefón, audio).

Top