[cle1: REDIRECTION_DANS Lang:sk] [cle1: SECONDES Lang:sk]

DIZAJN

Design-video

Optimistický dizajn, sympatická osobnosť a dynamický štýl! Citroën C1 potvrdzuje svoj temperament a priťahuje pozornosť už na prvý pohľad.

 

V2_500x500_c1-design-02

NEODOLATEĽNÝ... POHĽAD!

Citroën C1 priťahuje pozornosť denným LED osvetlením, čím sa pridal do rodiny nových modelov Citroën. Svetlomety s vertikálnym dizajnom zvýrazňujú jeho prenikavý pohľad.

ZAHRAJTE SA S KONTRASTOM A FARBAMI!

Citroën C1 je k dispozícii v 8 farbách karosérie, medzi iným aj zelená Pacific a červená Scarlet. 

FAREBNÝ AJ V INTERIÉRI

Citroën-C1-253772_586x331

Citroën C1 je svieži a hravý zovňajškom ako aj interiérom. Palubná doska s čistými líniami sa vyznačuje príťažlivými farbami na multimediálnom paneli, výduchoch klimatizácie a spodnej časti radiacej páky.

Interiér vozidla pôsobí optimistickým dojmom a je rozjasnený živými farbami poťahov. 

Rozmery Citroën C1

Dĺžka

3466 mm

Šírka

1615/1884 mm

Výška

1460 mm

Objem batožinového priestoru

196 / 780 m3

KOMFORT

Coffre citroen C1

Citroën C1 je ergonomické vozidlo, pri ktorom sa kládol dôraz na zjednodušenie každodenných činností. Praktický a prístupný batožinový priestor ponúka objem 196 litrov, pričom kryt sa sklopí pri otvorení dverí. V prípade sklopenia zadných sedadiel batožinový prestor dosahuje objem až 780 litrov. 

BATOŽINOVÝ PRIESTOR? AŽ 780 LITROV!

Batožinový priestor dosahuje objem 196 až 780 litrov v prípade sklopenia zadných sedadiel. Zároveň ponúka výbavu, pri ktorej sa myslelo na pohodlie pasažierov:

  • Automatická klimatizácia.
  • Výškovo nastaviteľné sedadlo vodiča.
  • Vyhrievané sedadlá.
  • 10 dôvtipných úložných priestorov.

DRŽANIE NA CESTE

Nouvelle Citroën C1 - Tenue de route

Radosť z jazdy, komfort a pohodlie pri akomkoľvek type cesty. Citroën C1 ponúka najlepšiu úroveň komfortu pruženia, pričom zaručuje živú a najmä bezpečnú jazdu za každých podmienok.

Vďaka svojim rozmerom je to jedno z najkompaktnejších viacúčelových mestských vozidiel na trhu.

BEZPEČNOSŤ

Nouvelle Citroën C1 - Sécurité

Citroën C1 je sériovo dodávaný so šiestimi airbagmi (predné, bočné, hlavové) a systémom ESP ktorý stabilizuje trajektóriu vozidla v prípade šmyku. Obmedzovač rýchlosti a detekcia podhustenia pneumatík zas prispievajú k bezstarostnej jazde v každom momente.


TECHNOLOGICKÁ INTELIGENCIA

Citroen-C1-243270_1500x500

Pre Citroën C1 boli vybrané technológie pre jednoduché používanie, ako napríklad 7" dotykový displej alebo cúvacia kamera.

KONEČNE V MESTE!

CÚVACIA KAMERA

POMOC PRI ROZJAZDE DO KOPCA

DOTYKOVÝ DISPLEJ

Citroën C1 poskytuje uvoľnenú jazdu vďaka jednoducho dostupným pomocíkom pri jazde.
Pre zjednodušenie parkovania, napríklad v príliš úzkych priestoroch, premieta cúvacia kamera pohľad za vozidlo na 7" dotykový displej hneď pri zaradení spiatočky.

Asistent rozjazdu do kopca:
Tento sériovo dodávaný systém je veľmi užitočný v meste, najmä pri výchádzaní z podzemných parkovísk. Vozidlo je počas 2 sekúnd zabrzdené, čo umožňuje pokojné opätovné rozbehnutie sa na povrchoch so stúpaním nad 3%.

 

Dashboard Citroen C1

Citroën C1 kladie dôraz na intuitívne technológie, ktoré sa ľahko používajú. V súlade s touto filozofiou bol v strede palubnej dosky umiestnený farebný 7" dotykový displej, ktorý umožňuje riadiť palubný počítač a všetky multimediálne funkcie (telefón, audio).

Top