[cle1: REDIRECTION_DANS Lang:sk] [cle1: SECONDES Lang:sk]

DIZAJN

1500x646_Design.jpg

Citroën SpaceTourer Business Lounge je elegantné vozidlo s čistým dizajnom, s plynulými, ale výraznými líniami, s robustnou, ale pokojnou siluetou a so silne tónovanými zadnými sklami pre väčší pocit súkromia vašich zákazníkov… A s množstvom malých atraktívnych detailov, ktoré podčiarkujú charakter vozidla! 597x597_Clients.jpg

OSVEDČENÉ RIEŠENIE PRE VAŠU PROFESIU!

Súkromný vodič alebo taxikár, spoločnosť na prevoz VIP osobností alebo na kyvadlovú prepravu veľkých spoločností... Určite si vyberiete CITROËN SpaceTourer, ktorý uspokojí vaše potreby a potreby vašich zákazníkov!

2 VÝHODNÉ DĹŽKY

Verzia Business Lounge je v ponuke v 2 dĺžkach M (4,95m) a XL (5,30m) a so 6 alebo 7 miestami a je určená na prepravu VIP osobností a podnikateľskej klientely, ktorá ocení mobilnú kanceláriu - jednu z možností úprav interiéru SpaceTourer.

Priestranné, pohodlné vozidlo, v ktorom môžete počas cesty pracovať... Cesta zdá sa byť omnoho kratšia na palube vozidla CITROËN SpaceTourer!

 

700x394_SpaceTourer_B2B_longueurs-v2.jpg
SpaceTourer-B2B-Hauteur

VÝŠKA 1,90 M

Už sa nemusíte tlačiť! SpaceTourer Business Lounge bénéficie má výšku karosérie 1,90 m, ktorá mu umožňuje bezproblémový prístup v každej situácii do miest, ako sú letiská, ktoré sú niekedy ťažko prístupné pre vozidlá tohto segmentu. V spojení s elektro-hydraulickým posilňovačom riadenia a polomerom otáčania 12,40 m, je model Citroën SpaceTourer obratné vozidlo, ktoré uspokojí požiadavky všetkych profesionálov.

POHODA

SpaceTourer-B2B-Lounge

Relax, práca a priateľská atmosféra v kabíne, v ktorej každému členovi posádky je venovaná pozornosť na najlepšej úrovni: to je devízou modelu CITROËN SpaceTourer verzie Business Lounge. Vozidlo bolo skoncipované s dôrazom na pohodnu profesionálnej a biznis klientely.

 

 

CESTUJTE V PRVEJ TRIEDE

MOBILNÁ KANCELÁRIA

POHODLNÉ SEDADLÁ

PRISPÔSOBENIE POŽIADAVKÁM ZÁKAZNÍKOV

SpaceTourer Business Lounge predstavuje dokonalý komfort kancelárie a navyše mobilitu!

Interiér SpaceTourer Business Lounge bol skoncipovaný ako priestor na prácu alebo na oddych so svojimi samostatnými koženými sedadlami otočenými chrbtom k vozovke (v druhom rade), s posuvným sklopným stolíkom, ako aj zadnými extra tmavými sklami pre väčší pocit súkromia. Skutočný mobilný salónik pre vašich zákazníkov.

520x293_1erClasse.jpg
520x293_Matériaux.jpg

Čalúnenie sedadiel vozidla CITROËN SpaceTourer je z čiernej kože Claudia. Je to mäkký príjemný materiál, ktorý zabezpečuje najlepšiu úroveň komfortu sedenia.

Pocit pohody dopĺňa komfortný stredový stropný panel s výduchmi klimatizácie s jemným rozptylom a náladové osvetlenie, podobne ako v lietadle.

Vaši klienti majú na palube vozidla zabezpečený dokonalý komfort a vynikajúce zariadenia Citroën: výduchy klimatizácie s jemným rozptylom vzduchu, ovládače kúrenia, rôzne odkladacie priestory, náladové osvetlenie, zníženie hluku a vibrácií..... Detaily, ktoré zavážia! 

520x293_Rangements.jpg

JAZDNÝ KOMFORT

1500x646_SpaceTourer_B2B_confort.jpg

CITROËN SpaceTourer ponúka bez ohľadu na stav vozovky ten najvyšší jazdný komfort, a to najmä vďaka nápravám, ktoré zabezpečujú veľkú presnosť riadenia a súčasne vynikajúce tlmenie.

SpaceTourer je vybavený prednou zosilnenou nápravou Pseudo Mc Pherson so stabilizátorom a novou zadnou nápravou s priečnymi ramenami.

TECHNOLOGICKÁ INTELIGENCIA

SpaceTourer-B2B-TdB

Citroën SpaceTourer Business Lounge je koncentrátom technológií na zabezpečenie bezpečnosti a komfortu vašich cestujúcich s motorizovanými bočnými posuvnými dverami s hands-free ovládaním , head-up displejom, identifikátorom dopravného značenia a systémom varovania pred rizikom kolízie. Pokiaľ ide o emisie CO2, van je jednoducho najlepším (Best In Class) vo svojom segmente.

SPACETOURER? VŽDY PRIPOJENÝ

CONNECT NAV

MIRROR SCREEN

HEAD-UP DISPLEJ

Citroën Connect Nav je nový 3D navigačný systém s dotykovou obrazovkou, pripojený v reálnom čase (online) a ovládaný hlasovými povelmi alebo prostredníctvom 7-palcovej dotykovej obrazovky.  Citroën Connect Nav využíva online služby ako  TomTom Traffic na získanie aktuálnych informácií o dopravnej situácii, umiestnení čerpacích staníc aj s cenami palív a parkovísk, či na vyhľadávanie zaujímavých miest v okolí. Oceníte aj voliteľnú službu poskytujúcu informácie o nebezpečných zónach, ktorá vás na vašej ceste informuje o úsekoch so zvýšenou nehodovosťou a o nebezpečných úsekoch, ktoré sa nachádzajú na ceste.

520x293_Nav.jpg
520x293_MirrorScreen.jpg

Chcete počúvať hudbu z vášho smartfónu alebo nájsť vašu cestu? Je to jednoduché a intuitívne s funkciou Mirror Screen! Vaše kompatibilné aplikácie sa zobrazia na 7-palcovej dotykovej obrazovke vášho vozidla. Funkcia Mirror Screen funguje s Apple CarPlayTM a MirrorLink®. Praktické, či nie?

Citroën vyvinul Head-up displej, ktorý vo farbe a vo vašom zornom poli premieta na priehľadnú lištu základné informácie potrebné k riadeniu. Už žiadne výhovorky: ostanete sústredný/á na vozovku!

520x293_Verre.jpg

VŠETKO PRE BEZPEČNOSŤ VAŠICH CESTUJÚCICH

Adaptívny tempomat

747x322_limite_vitesse.221016.jpg

Adaptívny tempomat vám umožňuje prispôsobiť rýchlosť vanu rýchlosti vozidla, ktoré ide pred ním. Tento systém automatickej regulácie rýchlosti je schopný znížiť rýchlosť až na 20 km/h použitím len plynového pedálu.

Monitorovanie mŕtveho uhla

747x322_regulateur_vitesse.221017.jpg

Systém monitorovania mŕtveho uhla vás informuje o prítomnosti iného vozidla v mŕtvych uhloch. Pri detekcii vozidla v mŕtvom uhle sa rozsvieti oranžová dióda umiestnená v rohu spätného zrkadla.Tento systém pozostáva zo 4 snímačov umiestnených v prednom a zadnom nárazníku a aktivuje sa pri rýchlosti od 12 do 140 km/h. 

Identifikátor dopravného značenia

747x322_active_safety_breaj.221015.jpg

Táto skutočná novinka funguje pomocou kamery umiestnenej v hornej časti čelného skla. Vodičovi neustále poskytuje informácie o aktuálnom obmedzení dopravy. Keď kamera detekuje dopravnú značku s obmedzením rýchlosti, môžete stlačením tlačidla akceptovať odporúčanú rýchlosť.

Active Safety Brake (systém aktívneho núdzového brzdenia)

747x322_ActiveCityBreak.jpg

Tento systém umožňuje znížiť zranenia cestujúcich tým, že vďaka multifunkčnej kamere umiestnenej v hornej časti čelného skla brzdí v nasledujúcich prípadoch namiesto vodiča:
0-30 km/hod: vyhnutie sa zrážke s mobilnou alebo fixnou prekážkou, prípadne s chodcami.


nad 30 km/hod: zníženie rýchlosti pred nárazom.

597x597_SpaceTourer_PLC_motorisées.jpg

OTVÁRA SA BEZ RÚK

Skutočnou exkluzivitou v tomto segmente je hands-free funkcia ovládania bočných posuvných dverí, ktorá umožňuje ich otvoriť a zatvoriť bez dotyku s obidvomi rukami plnými nákladu. Stačí prejsť nohou pod rohom zadného nárazníka a vozidlo sa odomkne a posuvné dvere na strane, na ktorej sa nachádzate, sa automaticky otvoria. Tieto dvere môžu ovládať aj elekromotory, čo je veľkým prínosom pre vodičov: môžu ich ovládať z prednej strany vozidla a zabrániť tomu, aby nimi museli cestujúci manipulovať.

ROZPOČET POD KONTROLOU

CITROËN SpaceTourer je vybavený naftovými motormi BlueHDi poslednej generácie. V spojení s aerodynamickou karosériou a zníženou hmtonosťou (úspora 100 až 300 kg oproti porovnateľne výkonným konkurenčným vozidlám) umožňujú tieto motory dosahovať hodnoty spotreby paliva a emisií C02 "Best in Class" vo svojom segmente. Okrem optimalizovanej spotreby paliva prinášajú tieto motory aj úsporu prevádzkových nákladov, pretože interval údržby je 40 000 km alebo 2 roky.
SpaceTourer-B2B-Conso
Top