[cle1: REDIRECTION_DANS Lang:sk] [cle1: SECONDES Lang:sk]

Plug-in hybridné vozidlá Citroën

Dobijanie

                                           

635x300-Hybrid-Comfort.333105

VYSKÚŠAJTE Ë-COMFORT


Využite výhody odpruženia s progresívnymi hydraulickými dorazmi™, pohodlné sedadlá Citroën Advanced Comfort® a všetky asistenčné systémy pre vodiča od značky Citroën.

Poteší vás tiež úplná absencia vibrácií, tichá elektrická jazda a mimoriadne jednoduché používanie. Nachádzate sa "bubline" pohodlia a pokoja a budete sa tu cítiť ako v bavlnke.

635x300-Hybrid-Perf.333200

TO NAJLEPŠIE Z ELEKTRICKÉHO A TERMICKÉHO VOZIDLA


V 100 % elektrickom režime si vďaka každodennému nabíjaniu vychutnáte vyšší výkon, okamžite dostupný krútiaci moment a poctivú akceleráciu v úplnej tichosti.

A keď budete mať toho všetkého dosť, prácu jednoducho prevezme spaľovacý motor.

635x300-Experts-APV.340789

NAŠI EXPERTI PRE VÁŠ HYBRID

Aj keď je vaše hybridné vozidlo Citroën je technologicky náročnejšie, ako bežné vozidlo so spalovacím motorom, tempo jeho údržby sa nemení. Zverte údržbu vážho hybridu našim expertom, ktorí sú na to špeciálne vyškolení v celej našej autorizovanej sieti.

VYŠŠÍ VÝKON PRE VAŠE POHODLIE

Vďaka kombinácii elektromotora a spaľovacieho motora si vychutnáte plynulú jazdu, kombinovaný výkon 225 k a okamžité zrýchlenie.

C5H_baterie
C5H_baterie

3 REŽIMY JAZDY PRE VAŠE POHODLIE

747x400-C5-AirX-H-ElectricMode.340790

ELEKTRICKÝ REŽIM

Vychutnajte si všetky výhody jazdy v 100 % elektrickom režime: tichá jazda bez emisií. Tento režim je ideálny do mesta a aktivuje sa automaticky pri naštartovaní hybridného vozidla.

747x400-C5-AirX-H-HybridMode.340791

HYBRIDNÝ REŽIM

Vychutnajte si výkon spaľovacieho motora za asistencie elektrickej energie. Zrýchlenie, brzdenie: doprajte si prirodzené pohodlie svojho dobíjacieho hybridu.

747x400-C5-AirX-H-SportMode.340792

ŠPORTOVÝ REŹIM

Využite výkon spaľovacieho motora za asistencie elektrickej energie. Zrýchlenie, brzdenie: doprajte si pohodlie vo svojom plug-in hybridnom vozidle.

500x500-C5AirX-H-Avantages.339519

ZNÍŽTE SVOJE EMISIE CO2


Technológia plug-in hybridného pohonu zobrazuje hladinu emisií CO2 32 g/km (WLTP). Pri jazde v 100 % elektrickom režime váš hybrid neprodukuje žiadne emisie CO2.


ŠETRITE SI KAŽDODENNÉ ÚSPORY


Plug-in hybridné vozidlo vám pri každodennom dobíjaní umožňuje výrazne rozdeliť náklady na pohonné hmoty na cestách.


OPTIMALIZUJTE SVOJU SPOTREBU


Pri priemernej spotrebe paliva 1,4 l/100 km (WLTP) vám vaše hybridné vozidlo zabezpečí výrazné úspory na pohonných hmotách v porovnaní s termickou verziou.BRZDENÍM K NABÍJANIU


Keď brzdíte alebo spomaľujete, vaše hybridné vozidlo sa čiastočne nabíja. Získate tak autonómiu bez toho, aby ste o tom museli premýšľať.

Nabíjajte svoj hybrid každý deň – je to jednoduché

747x400-C5-AirX-H-Private-Charge.333101

SÚKROMNÉ NABÍJANIE

Či bývate vo vlastnom dome alebo v radovej zástavbe, konkrétna inštalácia pre vaše vozidlo je jednoduchá. Spoločnosť Citroen si vybrala dvoch partnerov, ktorí vám pomôžu pri výbere a inštalácii najvhodnejšieho nabíjacieho riešenia pre vaše potreby.

747x400-C5-AirX-H-Public-Charge

VEREJNÉ NABÍJANIE

Na cestách ľahko nájdete nabíjacie riešenia blízke vašej práci alebo každodenným činnostiam.

747x400-C5-AirX-H-Highway.333099

DLHÉ CESTY

Hlavné európske ťahy majú takisto nabíjacie stanice, ku ktorým máte prístup na trase.

APLIKÁCIA
MY CITROËN
APLIKÁCIA
MY CITROËN

Pomocou mobilnej aplikácie My Citroen si môžete na diaľku skontrolovať dojazd, ovládať nabíjanie či vyhriať kabínu pred jazdou.

PLUG-IN HYBRIDNÉ VOZIDLÁ ZNAČKY CITROËN

OBJAVTE PONUKU PLUG-IN HYBRIDNÝCH VOZIDIEL

Dobíjanie nového modelu Citroën C5 X Plug-in Hybrid

Nový Citroën C5 X Plug-in Hybrid

NA ELEKTRINU KAŽDÝ DEŇ, NA BENZÍN PODĽA POTREBY

Žiadny hluk, žiadne vibrácie, šikovne navrhnutá zvuková izolácia od cesty a vonkajšieho sveta, najmä vďaka vrstvenému sklu na predných a zadných oknách: na palube nového modelu Citroën C5 X Hybrid zažijete počas jazdy optimálne pohodlie a ticho. Oba motory spoločne zabezpečujú plynulosť jazdy. Rýchla a účinná elektrická automatická prevodovka ë-EAT8 zvyšuje radosť z jazdy sprístupnením potrebného krútiaceho momentu na požiadanie.

Citroën C5 Aircross Plug-in Hybrid

EKOLOGICKY ZODPOVEDNÉ MOTORY A NOVÁ 8-STUPŇOVÁ PREVODOVKA

Citroën C5 Aircross Plug-in Hybrid si zachováva výkonnú, robustnú a energickú osobnosť: pravé SUV s výrazným charakterom. Možno pridať bodové zvýraznenie niektorých exteriérových prvkov modrou anodizovanou farbou (na orámovaní prvkov v prednom nárazníku a v Airbump®) typické pre hybridnú verziu. K tomu ešte patria štylistické logá „H“ na dvoch predných blatníkoch ako aj monogram „Hybrid“.
Citroën C5 Aircross Plug-in Hybrid
Top