[cle1: REDIRECTION_DANS Lang:sk] [cle1: SECONDES Lang:sk]

TECHNOLÓGIA PLUG-IN HYBRID

Citroën C5 Aircross Plug-in Hybrid je našim prvým dobíjateľným hybridným modelom. Predstavuje prvú fázu našej ofenzívy „Low Emission Vehicles“, ktorá vyústi v elektrifikáciu 100 % modelovej rady od roku 2025. SUV Citroën C5 Aircross Plug-in Hybrid spája všetky výhody 100 % elektrického režimu jazdy v každodennej premávke a viacúčelovosť a dojazd svojho spaľovacieho motora na väčšie vzdialenosti.


OBJAVTE HO VO VIDEU!

 

VYŠŠÍ VÝKON PRE VAŠE POHODLIE

VĎAKA KOMBINÁCII ELEKTROMOTORA A SPAĽOVACIEHO MOTORA SI VYCHUTNÁTE PLYNULÚ JAZDU, KOMBINOVANÝ VÝKON 225 K A OKAMŽITÉ ZRÝCHLENIE.

C5H_baterie
C5H_baterie

DOJAZD

Uľahčené dobíjanie

C5AH

V prípade klasickej elektrickej zásuvky sa batéria dobije za noc (za 4 až 7 hodín v závislosti od typu zásuvky). Ak vlastníte Wall Box 32A, dobíjanie batérie trvá menej ako 2 hodiny. Dobíjanie možno naprogramovať, nastaviť ho na určitý časový úsek a využívať tak výhodné tarify (počas hodín slabej prevádzky - mimo špičky). Toto naprogramovanie vykonáte na dotykovom displeji v kabíne alebo prostredníctvom vášho smartfónu v aplikácii MyCitroën.

MOTORIZÁCIE

Ekologicky zodpovedné motory a nová 8-stupňová prevodovka

C5_aircross_hybrid

8-stupňová automatická prevodovka EAT8 takisto prešla vývojovými zmenami  optimalizáciou radenia rýchlostných stupňov a pridaním režimu brzdenia, ktorý umožňuje dobiť batérie pri uvoľnení brzdového pedála.

DIZAJN

Špecifické estetické detaily

Design_CL.19.030.009et007_1500x500_4

Citroën C5 Aircross Plug-in Hybrid si zachováva výkonnú, robustnú a energickú osobnosť: pravé SUV s výrazným charakterom. Možno pridať  bodové zvýraznenie niektorých exteriérových prvkov modrou anodizovanou farbou (na orámovaní prvkov v prednom nárazníku a v Airbump®) typické pre hybridnú verziu. K tomu ešte patria štylistické logá  „H“  na dvoch predných blatníkoch ako aj monogram „Hybrid“.

Intuitívne rozhrania

V kabíne štedrých objemov je C5 Aircross Plug-in Hybrid vybavený špecifickými rozhraniami:
- 12,3-palcový nastaviteľný digitálny združený prístroj, ktorý zobrazuje všetky  informácie charakteristické pre hybridné vozidlo: indikátor výkonu, dojazd vozidla v elektrickom a v benzínovom režime, čas nabíjania, rýchlosť nabíjania alebo jazdné režimy,
- 8-palcový dotykový displej umožňujúci prístup k jazdným informáciám ako je riadenie toku energie alebo štatistiky spotreby,
- volič na výber jazdného režimu: ELECTRIC, HYBRID alebo SPORT,
- elektrochromatické vnútorné spätné zrkadlo bez rámu s ukazovateľom jazdy v elektrickom režime: pri jazde na 100 % elektrický režim sa rozsvieti Cyan LED-ka.

Ë-KOMFORT

Referencia v oblasti komfortu

C5hybrid_pruzenie

C5 Aircross Plug-in Hybrid, ktoré je už referenciou z hľadiska komfortu, vylepšuje program Citroën Advanced Comfort ® o výhody, ktoré poskytuje elektrická motorizácia: tichá jazda, plynulá jazda bez nárazov, okamžité výkony a emisie CO2  39g.
C5 Aircross Plug-in Hybrid si samozrejme zachoval pruženie s tlmičmi s progresívnymi hydraulickými dorazmi®, ktoré umožňujú odfiltrovávať a pohlcovať všetky prekážky a nerovnosti vozovky  a vytvárajú pocit, akoby sa vozidlo nad nerovnosťami vozovky iba vznášalo, pričom zaručujú mimoriadnu stabilitu a dynamiku. Vhľadom na špecifickosť hybridného modelu je nové SUV C5 Aircross Hybrid vybavené zadnou viacramennou nápravou, ktorá zaručuje výborné vyváženie.
* Odhadované údaje, udávané informatívne a za podmienky získania prebiehajúcej homologizácie WLTP. V procese homologizácie.

Sieges_CL.19.030.19_747X400

Sedadlá Advanced Comfort

C5 Aircross Plug-in Hybrid je vybavené sedadlami so širokými sedákmi a operadlami. Spojenie peny s vysokou hustotou uprostred sedadla a štrukturovanej peny hrúbky 15 mm na povrchu zaručuje komfort, mäkkosť a dobré držanie tela na každodenných cestách. Predné sedadlá môžu byť okrem vyhrievania vyabevené viacbodovým masážnym systémom.

Modularite_CL.19.030.021_20-10-2019

Najmodulovateľnejšie SUV vo svojej generácii

Silnou stránkou C5 Aircross Plug-in Hybrid ostáva jeho výborná modulovateľnosť so svojimi tromi samostatnými sedadlami vzadu, ktoré možno posúvať v rozsahu 150 mm, sklápať ich do 5 rôznych polôh a zasúvať a vytvoriť tak úplne rovnú podlahu. Vozidlo poskytuje 33 litrov vnútorných odkladacích priestorov a objem batožinového priestoru od 460 do 600 litrov.

TECHNOLÓGIE

20 technológií na podporu riadenia

Ostaňte neustále v spojení

RestezConnecte_CL.19.029.022_1500X400

Nový C5 Aircross Plug-in Hybrid je vybavený intuitívnymi systémami konektivity. Connect Play poskytuje prepojenie so systémami Apple Carplay a Android Auto tak, aby ste na cestách mali pôžitok z príjemnej jazdy v pokojnej uvoľnenej atmosfére. Okrem všetkých výhod prepojenej navigácie (zobrazenie premávky v reálnom čase, nebezpečné zóny) navigačný systém Connect Nav bol špeciálne prispôsobený hybridnému modelu a ponúka vám zobrazenie zón, v ktorých sú umiestnené dobíjacie stanice pre elektromobily, ako aj zobrazenie oblasti, ktorú pokrýva plne elektrický režim vášho vozidla v závislosti od stavu nabitia vašej batérie.

OPERATÍVNY FULL SERVIS LEASING CITROËN C5 AIRCROSS PLUG-IN HYBRID

C5_Aircross_Hybrid_financovanie

Ponuka operatívneho leasingu Full Service prostredníctvom ALD Automotive Slovakia, s. r. o., je pripravená s fixným úročením počas celého obdobia nájmu.

* Ponuka operatívneho leasingu Full Service prostredníctvom ALD Automotive Slovakia, s. r. o., je pripravená s fixným úročením počas celého obdobia nájmu. ALD Automotive Slovakia, s. r. o., si vyhradzuje právo individuálne upraviť ponuku financovania pri zmene vstupných parametrov. Splátky sú kalkulované na obdobie nájmu 48 mesiacov a celkový nájazd 80 000 km.

Top