Naše predajné miesta a servisy sú otvorené v štandardnom režime a sú vám k dispozícií v plnom rozsahu.

[cle1: REDIRECTION_DANS Lang:sk] [cle1: SECONDES Lang:sk]

OBJAVTE HO VO VIDEU!

 

TECHNOLÓGIA PLUG-IN HYBRID

Už čoskoro

SUV Citroën C5 Aircross Hybrid je našim prvým dobíjateľným hybridným modelom. Predstavuje prvú fázu našej ofenzívy „Low Emission Vehicles“, ktorá vyústi v elektrifikáciu 100 % modelovej rady od roku 2025. SUV Citroën C5 Aircross Hybrid spája všetky výhody 100 % elektrického režimu jazdy v každodennej premávke a viacúčelovosť a dojazd svojho spaľovacieho motora na väčšie vzdialenosti.

C5H_baterie
C5H_baterie

DOJAZD

Uľahčené dobíjanie

C5AH

V prípade klasickej elektrickej zásuvky sa batéria dobije za noc (za 4 až 7 hodín v závislosti od typu zásuvky). Ak vlastníte Wall Box 32A, dobíjanie batérie trvá menej ako 2 hodiny. Dobíjanie možno naprogramovať, nastaviť ho na určitý časový úsek a využívať tak výhodné tarify (počas hodín slabej prevádzky - mimo špičky). Toto naprogramovanie vykonáte na dotykovom displeji v kabíne alebo prostredníctvom vášho smartfónu v aplikácii MyCitroën.

MOTORIZÁCIE

Ekologicky zodpovedné motory a nová 8-stupňová prevodovka

C5_aircross_hybrid

8-stupňová automatická prevodovka EAT8 takisto prešla vývojovými zmenami  optimalizáciou radenia rýchlostných stupňov a pridaním režimu brzdenia, ktorý umožňuje dobiť batérie pri uvoľnení brzdového pedála.

DIZAJN

Špecifické estetické detaily

Design_CL.19.030.009et007_1500x500_4

Citroën C5 Aircross Hybrid si zachováva výkonnú, robustnú a energickú osobnosť: pravé SUV s výrazným charakterom. Možno pridať  bodové zvýraznenie niektorých exteriérových prvkov modrou anodizovanou farbou (na orámovaní prvkov v prednom nárazníku a v Airbump®) typické pre hybridnú verziu. K tomu ešte patria štylistické logá  „H“  na dvoch predných blatníkoch ako aj monogram „Hybrid“.

Intuitívne rozhrania

V kabíne štedrých objemov je SUV C5 Aircross Hybrid vybavený špecifickými rozhraniami:
- 12,3-palcový nastaviteľný digitálny združený prístroj, ktorý zobrazuje všetky  informácie charakteristické pre hybridné vozidlo: indikátor výkonu, dojazd vozidla v elektrickom a v benzínovom režime, čas nabíjania, rýchlosť nabíjania alebo jazdné režimy,
- 8-palcový dotykový displej umožňujúci prístup k jazdným informáciám ako je riadenie toku energie alebo štatistiky spotreby,
- volič na výber jazdného režimu: ELECTRIC, HYBRID alebo SPORT,
- elektrochromatické vnútorné spätné zrkadlo bez rámu s ukazovateľom jazdy v elektrickom režime: pri jazde na 100 % elektrický režim sa rozsvieti Cyan LED-ka.

Ë-KOMFORT

Referencia v oblasti komfortu

C5hybrid_pruzenie

SUV C5 Aircross Hybrid, ktoré je už referenciou z hľadiska komfortu, vylepšuje program Citroën Advanced Comfort ® o výhody, ktoré poskytuje elektrická motorizácia: tichá jazda, plynulá jazda bez nárazov, okamžité výkony a emisie CO2  39g.
SUV C5 Aircross Hybrid si samozrejme zachoval pruženie s tlmičmi s progresívnymi hydraulickými dorazmi®, ktoré umožňujú odfiltrovávať a pohlcovať všetky prekážky a nerovnosti vozovky  a vytvárajú pocit, akoby sa vozidlo nad nerovnosťami vozovky iba vznášalo, pričom zaručujú mimoriadnu stabilitu a dynamiku. Vhľadom na špecifickosť hybridného modelu je nové SUV C5 Aircross Hybrid vybavené zadnou viacramennou nápravou, ktorá zaručuje výborné vyváženie.
* Odhadované údaje, udávané informatívne a za podmienky získania prebiehajúcej homologizácie WLTP. V procese homologizácie.

Sedadlá Advanced Comfort

Sieges_CL.19.030.19_747X400

SUV Citroën C5 Aircross Hybrid je vybavené sedadlami so širokými sedákmi a operadlami. Spojenie peny s vysokou hustotou uprostred sedadla a štrukturovanej peny hrúbky 15 mm na povrchu zaručuje komfort, mäkkosť a dobré držanie tela na každodenných cestách. Predné sedadlá môžu byť okrem vyhrievania vyabevené viacbodovým masážnym systémom.

Najmodulovateľnejšie SUV vo svojej generácii

Modularite_CL.19.030.021_20-10-2019

Silnou stránkou SUV C5 Aircross Hybrid ostáva jeho výborná modulovateľnosť so svojimi tromi samostatnými sedadlami vzadu, ktoré možno posúvať v rozsahu 150 mm, sklápať ich do 5 rôznych polôh a zasúvať a vytvoriť tak úplne rovnú podlahu. Vozidlo poskytuje 33 litrov vnútorných odkladacích priestorov a objem batožinového priestoru od 460 do 600 litrov.

TECHNOLÓGIE

20 technológií na podporu riadenia

Ostaňte neustále v spojení

RestezConnecte_CL.19.029.022_1500X400

Nový SUV C5 Aircross Hybrid je vybavený intuitívnymi systémami konektivity. Connect Play poskytuje prepojenie so systémami Apple Carplay a Android Auto tak, aby ste na cestách mali pôžitok z príjemnej jazdy v pokojnej uvoľnenej atmosfére. Okrem všetkých výhod prepojenej navigácie (zobrazenie premávky v reálnom čase, nebezpečné zóny) navigačný systém Connect Nav bol špeciálne prispôsobený hybridnému modelu a ponúka vám zobrazenie zón, v ktorých sú umiestnené dobíjacie stanice pre elektromobily, ako aj zobrazenie oblasti, ktorú pokrýva plne elektrický režim vášho vozidla v závislosti od stavu nabitia vašej batérie.

FIREMNÍ ZÁKAZNÍCI

DESKTOP_1280x396_18

Pre firemných zákazníkov, ponúkame Vám Full service operatívny leasing prostredníctvom Business Lease Slovakia. 100% elektrický C5 Aircross Hybrid získate prostredníctvom operatívneho leasingu už od 537€ bez DPH.

* Odhadované údaje

Top