[cle1: REDIRECTION_DANS Lang:sk] [cle1: SECONDES Lang:sk]

RODINNÉ VOZIDLÁ

Potrebujete priestor pre každodenné cesty a spoľahlivosť pre dlhú letnú dovolenku? Zoznámte sa bližšie s radou rodinných vozidiel značky Citroën - vozidiel pre volný čas s 5 alebo 7 sedadlami. Vo vozidlách Citroën je vždy priestor pre celú rodinu!

 

Citroën C4 SpaceTourer

Citroën C4 Picasso se zmenil na Citroën C4 SpaceTourer. Nový názov, ale rovnaká kvalita.

Technológie na podporu riadenia, zabezpečenie optimálneho komfortu (Program Citroën Advanced Comfort®) a vyššej bezpečnosti jazdy… Objavte Citroën C4 SpaceTourer, priestranné vozidlo, ktoré si svojou výnimočnou variabilitou a bohatou výbavou pre deti aj dospelých získa priazeň celej rodiny!
Design-5pl_597X500
Design-7-pl_36195_2018_597X500

CITROËN
Grand C4 SpaceTourer

Citroën Grand C4 Picasso se zmenil na Citroën Grand C4 SpaceTourer. Nový názov, ale rovnaká kvalita.

Doprajte si pohodlné 7-miestne vozidlo, ktoré splní požiadavky každej početnej rodiny na priestor a variabilitu usporiadania. Objavte príjemne presvetlený interiér zariadený v štýle priestranného loftu. Potrebujete viac miesta? Žiaden problém! Behom okamžiku zmeníte usporiadanie z 5 na 7 miest alebo naopak zväčšíte batožinový priestor z 645 na 704 l.

Citroën Berlingo

Nový Citroën Berlingo, od roku 1996 najvýraznejší zástupca tejto kategórie osobných vozidiel, sa predstavuje v modernejšom prevedení a so všetkými prednosťami svojich predchodcov. Z pohľadu dizajnu, variability usporiadania a praktickosti prichádza Citroën Berlingo s inovatívnou a odvážnou ponukou. Citroën Berlingo, priestranné a pohodlné vozidlo so širokou škálou úprav na mieru, sa vyznačuje rekordne veľkým využitelným priestorom, výnimočnou variabilitou usporiadania s tromi zadnými samostatnými sedadlami, ktoré sa dajú sklopiť. Navyše disponuje radou úložných priestorov s multifunkčným systémom Modutop® novej generácie a prevedením interiéru s dôkladne zvolenými kombináciami farieb a materiálov.
VISUEL-2-200-X-141
597x500-SpaceTourer-Sable-Monospace.jpg

Citroën SpaceTourer

Citroën SpaceTourer sa pri výletoch s rodinou a priateľmi stane vašim nepostrádateľným spoločníkom. Moderným a náročným užívateľom ponúka veľmi príjemný a pohodlný interiér s posuvnými a vyberateľnými sedadlami. Citroën SpaceTourer môže ponúknuť miesto až pre 8 osôb spolu s výnimočnou variabilitou, vďaka ktorej sa pružne prispôsobí všetkým vašim želaniam a spôsobom používania.

Vnútorný priestor vozidla Citroën SpaceTourer presvetluje prirodzené denné svetlo, ktoré do kabíny preniká cez panoramatickú strechu s možnosťou zaclonenia jednej alebo oboch jej častí. Na stredovom stropnom paneli sú podobne ako v lietadle umiestnené výduchy klimatizácie, ktoré miernym prúdením zvyšujú teplotný komfort v kabíne. Pri nočnej jazde vytvára LED osvetlenie v kabíne príjemnou atmosférou.
Top