[cle1: REDIRECTION_DANS Lang:sk] [cle1: SECONDES Lang:sk]

CELÁ RODINA JUMPY DOSTUPNÁ VO VERZIÍ 100% ËLECTRIC A DIESEL

Nový Citroën ë-Jumpy – 100 % ëlectric a Citroën Jumpy ponúkajú rovnakú modularitu, vnútorný priestor, objem nakladacieho priestoru a asistenčné systémy riadenia. Citroën ë-Jumpy je takisto dostupný v troch dĺžkach, čo je ideálne na jazdu v čoraz častejších zónach s nízkymi emisiami. Vyberte si z tohto kompletného produktového radu vozidlo, ktoré vyhovuje vášmu druhu činnosti.

Nový Citroën ë-Jumpy  v 100 % ëlectric je dostupný na objednávku.

ODHAĽTE JUMPY VO VIDEU

Táto generácia modelu Jumpy využíva optimalizovanú architektúru pre viac úžitkových vlastností, väčšie pohodlie a bezpečnosť. Jeho súčasťou sú najnovšie technológie na pomoc vodičovi a motory, ktoré z neho robia ideálneho partnera pre "Hrdinov všedných dní". Jumpy sa dodáva v 3 dĺžkach karosérie a je vybavený bočnými posuvnými dverami s hands-free ovládaním (voliteľná výbava).

 • Užitočné zaťaženie až 1400 kg
 • Až 6,6 m3 užitočného objemu
 • Užitočná dĺžka až 4 m
 • Užitočná šírka medzi podbehmi 1,25 m.

DIZAJN & ROZMERY

Dizajn Citroënu Jumpy vychádza z koncepcie osobných vozidiel a preberá prvky vozidiel kategórie SUV. Štýl modelu charakterizujú plynulé línie bez agresívnych prvkov a svojimi objemami vzbudzuje pocit istoty a robustnosti. Jeho charakter? Je energický a zároveň upokojujúci! V prednej časti vyniká krátka predná horizontálne spracovaná kapota zvýraznená širokými vysoko osadenými reflektormi, ktorá vám poskytuje dojem dominancie na ceste.

Dĺžka

4606 mm


Užitočná dĺžka

2162 mm

Šírka

1920/2204 mm

Výška

1950 mm


Užitočná výška

1397 mm

Užitočný objem

m3


Užitočné zaťaženie

kg


Celková hmotnosť

kg

Jumpy Design Rouge Aire de Stockage

UŽITOČNÁ ARCHITEKTÚRA

Efektívna architektúra Citroënu Jumpy sa prispôsobí všetkým vašim potrebám pre väčšiu funkčnosť, praktickosť a ergonómiu. Modulárna platforma poslednej generácie, špecificky zosilnená pre Jumpy, vychádza z podvozkovej platformy C4 Picasso a Spacetourer.

Ponúka užitočnú nosnosť až 1400 kg, 6,6 m3 objemu nákladného priestoru a môže ťahať 2,5-tonový príves. Modulárna koncepcia platformy sa prejavuje aj v dvoch dĺžkach rázvorov náprav (2,92 m a 3,27 m), ale aj v dvoch dĺžkach zadných previsov (0,80 m a 1,15 m), ktoré možno kombinovať s tromi dĺžkami karosérie.

3 DĹŽKY, 1 VIACÚČELOVOSŤ

Jumpy-CityVan-2019

Citroën Jumpy sa dodáva v 3 dĺžkach karosérie. Okrem dvoch dĺžok M (4,95 m) a XL (5,30 m), ktoré sú základnými dĺžkami na trhu, sa toto úžitkové vozidlo prezentuje aj v nevídanej verzii s dĺžkou 4,60 m, ktorá je kompaktná a zároveň praktická. Tak ako ostatné dve dlhšie verzie M a XL, aj kratšia verzia XS ponúka rovnakú užitočnú nosnosť do 1400 kg. Zdá sa, že najlepšie vany sú tie najkratšie.

VÝŠKA 1,90 m: NEOBMEDZENÝ PRÍSTUP NA VŠETKY KRYTÉ PARKOVISKÁ A DO PODZEMNÝCH GARÁŽI

Jumpy Rouge de dos hauteur 1,90

V pohode v každej situácii! S obmedzenou výškou 1,90 m vo verziách XS a M (1,94 m vo verzií XL) sa Jumpy bez problémov vojde do všetkých parkovísk, kam mali vozidlá tohto segmentu zvyčajne obtiažny prístup.  Už nemusíte viackrát krúžiť okolo bloku domov, pretože vstup do parkoviska je priveľmi nízky. Ušetríte čas, keď zaparkujete čo najbližšie k vašim klientom.


MODULARITA : ŠITÁ NA MIERU

Každodenný partner, Citroën Jumpy, priamo vo svojom komerčnom sortimente ponúka verzie prispôsobené potrebám rôznych profesií, na stavbách, na cestách aj v meste, vo verziách Club a Confort. Je na vás, aby ste si vybrali ten, ktorý najlepšie vyhovuje vašim potrebám.

VERZIA CLUB

635x300-Jumpy-Driver-Route

Verzia dostupná vo veľkostiach M a XL špeciálne navrhnutá pre spoločnosti a ich zamestnancov, ktorí musia absolvovať dlhé trasy a častý rozvoz v mestských a mimomestských oblastiach. Zákazník si môže dopriať v rámci voliteľnej výbavy aj:

 • Citoën Connect Nav na 7 '' dotykovom displeji pre lepší jazdný komfort
 • Špičková cúvacia kameraTop Rear Vision s vizualizáciou 180°, predný a zadný parkovací asistent, sklopné vonkajšie spätné zrkadlá pre ľahšie manévrovanie
 • Systém sledovania mŕtveho uhla, varovanie pred opustením jazdného pruhu, upozornenie vodiča na prevenciu nehôd
 • Rozpoznávanie dopravných značiek, automatické prepínanie diaľkových svetiel, hmlové svetlá pre ľahšiu jazdu

VERZIA CONFORT : ATELIÉR U KLIENTA

Jumpy-CityVan.312529

Verzia určená pre profesionálov, ktorí jazdia hlavne po meste a hľadajú agilitu a ľahké parkovanie. V tejto verzií si zákazník môže dopriať aj príplatkovú výbavu:

 • Špičková cúvacia kamera Top Rear Vision s vizualizáciou 180°, predný a zadný parkovací asistent, sklopné vonkajšie spätné zrkadlá pre ľahšie manévrovanie
 • Systém sledovania mŕtveho uhla, bezdotykové štartovanie, hmlové svetlá a Citoën Connect Nav na 7 'dotykovej obrazovke pre väčšie pohodlie na cestách

MODUWORK: VÄČŠIA MODULARITA

Jumpy Moduwork 3 configugations

Vďaka originálnemu riešeniu deliacej steny a modularite sedadla  spolujazdca vyklopením sedáka nahor vytvorí systém Moduwork dodatočný objem nákladného priestoru s rovnou podlahou.  V spojení s protišmykovou sieťkou na bočnej strane sedadla vodiča umožňuje systém Moduwork predĺžiť dĺžku nákladného priestoru o 1,16 m (až 4 m užitočnej dĺžky vo verzii XL).

PREDĹŽENÉ KABÍNY (POLOCOMBI)

AŽ 6 OSÔB NA PALUBE

Už nie je potrebné vyberať medzi prepravou osôb a nákladom: verzie s predĺženou kabínou môžu previesť až 6 osôb a ponúka nákladný priestor až 4 m3. Priestor pod lavičkou pre cestujúcich umožňuje prepravu dlhých predmetov až do 2,40 m.
PREDĹŽENÁ KABÍNA CLUB
Jumpy Cabine Approfondie Fixe

S predĺženou kabínou  CLUB* majú cestujúci v 2. rade výhody z veľkého pohodlia a dostatočného úložného priestoru 73 l pod sedadlami.

* Dostupné v dĺžkach M a XL.

PREDĹŽENÁ KABÍNA SKLÁPATEĽNÁ COMFORT
Jumpy Cabine Approfondie repliable Confort

Predĺžená kabína COMFORT * ponúka vďaka svojej modularite ešte viac možností: praktická pozícia na pohodlnú prepravu až 6 osôb; uložená poloha na zväčšenie ložného pristoru až do 5,50 m3.

* Dostupné v dĺžkach M a XL. 

SUROVÉ DREVO & POTIAHNUTÉ DREVO

Jumpy_Confort_revetement_bois

V závislosti od potrieb a oblastí činnosti každého profesionála ponúka Jumpy vo svojich furgonoch 2 typy obloženia: surové drevo a potiahnuté drevo (s protišmykovou úpravou a chránené hliníkovými prahovými tyčami, vodotesné a ľahko umývateľné). V ponuke sú viaceré kombinácie súprav na ochranu nákladného priestoru samotnej podlahy až po obloženie stien po celej výške a podbehov kolies.

ODKLADACIE PRIESTORY

Jumpy_Rangements_226560

CITROËN Jumpy je vybavený množstvom odkladacích priestorov rozmiestnených po celej kabíne, pričom vpredu je k dispozícii spodná priehradka pred sedadlom spolujazdca so zástrčkou typu jack, zásuvkou 12 V a USB portom (v závislosti od verzií), veľká odkladacia priehradka pod lavicou cestujúcich, do ktorej možno uložiť napríklad topánky a ochrannú prilbu na stavenisko, držiaky na nápoje po oboch stranách palubnej dosky, horná otvorená stredová odkladacia priehradka  a dve veľké kapsy v dverách, do ktorých sa zmestí fľaša o objeme 1,5 l.

KOMFORT

KOMFORT RIADENIA: NOVÝ PRÍSTUP K ERGONOMII

Jumpy Confort de Conduite

Predné sedadlá Citroën Jumpy sú ergonomicky tvarované: vysoká jazdná poloha umožňuje mať cestu dokonale pod kontrolou. Poloha pri jazde je pohodlnejšia, pretože sedadlá sú nastaviteľné výškovo a pozdĺžne. Stupienok uľahčuje prístup do kabíny. 

JAZDNÝ KOMFORT

Jumpy-Chantier

Citroën Jumpy ponúka bez ohľadu na stav vozovky ten najvyšší jazdný komfort, a to najmä vďaka nápravám, ktoré zabezpečujú veľkú presnosť riadenia a súčasne vynikajúce tlmenie. Jumpy je vybavený prednou zosilnenou nápravou Pseudo Mc Pherson so stabilizátorom a novou zadnou nápravou s priečnymi ramenami, vďaka ktorej unesie užitočné zaťaženie 1400 kg. Tieto nápravy môžu byť vybavené pohonom 4x4 (prestavbu zabezpečuje firma DANGEL).

PRACOVNÝ KOMFORT: MOBILNÁ KANCELÁRIA

Jumpy Bureau Mobile Moduwork

Vnútorný priestor Jumpy možno premeniť na plnohodnotnú mobilnú kanceláriu sklopením lakťovej opierky stredného sedadla, čím sa vytvorí otočný držiak, na ktorý sa môžu pomocou elastickej a priľnavej pásky pripevniť rôzne prístroje (počítač, tablet, atď...). Ako voliteľnú výbavu si možno v príslušenstve objednať špecifické držiaky pre smartfón a tablet.

Jumpy možno premeniť na plnohodnotnú mobilnú kanceláriu sklopením lakťovej opierky stredného sedadla, čím sa vytvorí otočný držiak, na ktorý sa môžu pomocou elastickej a priľnavej pásky pripevniť rôzne prístroje (počítač, tablet, atď...). Ako voliteľnú výbavu si možno v príslušenstve objednať špecifické držiaky pre smartfón a tablet.

BOČNÉ POSUVNÉ DVERE S HANDS-FREE OVLÁDANÍM

Jumpy_Blanc_Ouverture_Portes_laterale

Máte plné ruky? Žiaden problém: hands-free funkcia (vo voliteľnej výbave) umožňuje otvárať a zatvárať bočné dvere bez kontaktu. Je to jedinečný prvok v tomto segmente. Stačí prejsť nohou pod rohom zadného nárazníka a vozidlo sa odomkne a posuvné dvere na strane, na ktorej sa nachádzate, sa automaticky otvoria.

Tým istým gestom sa ovláda zatvorenie dverí a zamknutie vozidla, keď sa vzdialite od vozidla. Táto funkcia vám zjednoduší nakladanie a vykladanie vozidla, keď budete mať obe ruky plné!

OSVEDČENÉ RIEŠENIE PRE VAŠU PROFESIU!

Jumpy Chargement sacs de ciment

Citroën Jumpy je ideálnym partnerom profesionálov, ktorí hľadajú pracovný nástroj, ktorý im uľahčí ich každodenný život. Dômyselný, moderný a funkčný Citroën Jumpy je určený pre širokú škálu profesionálov. Či už ste remeselníkom, doručovateľom, alebo pracujete v stavebníctve, či poskytujete služby, určite si nájdete verziu Jumpy, ktorá vám bude vyhovovať!

ODHAĽTE JUMPY COMBI!

Citroën Jumpy Combi je ideálne riešenie pre všetkých podnikateľov, ktorí sa zaoberajú prepravou osôb. V prevedení od kompaktnej veľkosti XS po veľkosť XL je schopný odviesť až 9 cestujícich a celú ich batožinu.

BEZCHYBNÝ DIZAJN EXTERIÉRU

Jumpy Combi Gris vue extérieure

Táto verzia Jumpy určená na prepravu osôb nesie v sebe tak, ako jej úžitková verzia, estetické kódy značky Citroën. Nachádzame ich v prednej maske s podpisom Značky, ktorý z obidvoch strán dvojitých šípov plynule ústi do svetlometov.

Predná časť vozidla je vybavená aj  širokým ochranným nárazníkom vzbudzujúcim pocit dôvery, v ktorom sú zabudované čierne mriežky  na vstup vzduchu, ktoré vytvárajú nápadný kontrast a zvýrazňujú robustný štýl Jumpy Combi.

ODVEZTE AŽ 9 OSÔB NA JEHO PALUBE!

Jumpy Combi intérieur XL configuration 9 places

Jumpy Combi sa dodáva v 3 dĺžkach karosérie a od verzie XS dĺžky 4,60 m odvezie 9 osôb na svojej palube. Je určený skôr pre organizácie, centrá voľného času a územné samosprávy, ktoré hľadajú vozidlo na prepravu osôb s maximálnym počtom miest na sedenie a s najväčším objemom.

TECHNOLOGICKÁ INTELIGENCIA

Jumpy Cabine Intérieure Technologies

Citroën Jumpy ponúka pokojné, ľahké a úplne bezpečné riadenie. Okrem užitočných funkcií pre každodenné jazdy, ako je bezkľúčový prístup a štartovanie (ADML), bočné posuvné dvere s handsfree ovládaním, vám Citroën Jumpy ponúka technológie uľahčujúce vaše jazdy.

Jumpy-Connect-Nav-2019

CITROËN CONNECT NAV

CITROËN Connect Nav (podľa verzií) je nový 3D navigačný systém s dotykovou obrazovkou, pripojený v reálnom čase (online) a ovládaný hlasovými povelmi alebo prostredníctvom 7-palcovej dotykovej obrazovky.

CITROËN Connect Nav využíva online služby ako TomTom Traffic na získanie aktuálnych informácií o dopravnej situácii, umiestnení čerpacích staníc aj s cenami palív a parkovísk, či na vyhľadávanie zaujímavých miest v okolí. Oceníte aj voliteľnú službu poskytujúcu informácie o nebezpečných zónach, ktorá vás na vašej ceste informuje o úsekoch so zvýšenou nehodovosťou a o nebezpečných úsekoch, ktoré sa nachádzajú na ceste.
Jumpy Technologie Mirror Screen

MIRROR SCREEN

Chcete počúvať hudbu z vášho smartfónu alebo nájsť vašu cestu? Je to jednoduché a intuitívne s funkciou Mirror Screen (telefón musí byť kompatibilný)! Vaše kompatibilné aplikácie sa zobrazia na 7-palcovej dotykovej obrazovke vášho vozidla. Funkcia Mirror Screen funguje s Apple CarPlayTM a MirrorLink®. Praktické, nie?

BEZPEČNÁ JAZDA S ASISTEČNÝMI SYSTÉMAMI

Automatické prepínanie diaľkových svetiel

Jumpy Techno Commutation Automatique des feux de route

Jumpy prepína automaticky stretávacie svetlomety na diaľkové a naopak podľa premávky, akonáhle zistí prítomnosť iných áut na ceste.

Systém je aktívny pri jazde v tme pri rýchlosti vyššej ako 25km/h a vypne sa, pokiaľ vozidlo ide pomalšie ako 15km/h.

Identifikátor dopravného značenia

Jumpy Reconnaissance des Panneaux

Táto skutočná novinka funguje pomocou kamery umiestnenej v hornej časti čelného skla. Vodičovi neustále poskytuje informácie o aktuálnom obmedzení dopravy. Keď kamera detekuje dopravnú značku s obmedzením rýchlosti, môžete stlačením tlačidla akceptovať odporúčanú rýchlosť.

Systém sledovania pozornosti vodiča

Jumpy Alerte Attention Conducteur

Tento systém sleduje vodiča za pomoci multifunkčnej kamery umiestnenej na čelnom skle a dokáže rozpoznať pokles pozornosti. Akonáhle vodič začne vykazovať známky klesajúcej pozornosti, upozorní ho systém zvukovým a vizuálnym signálom.

Systém varovania pred neúmyselným opustením jazdného pruhu

Jumpy Techno AFIL

Systém varuje vodiča v prípade, že vozidlo prejde vodorovné značenie na ceste bez zapnutia smerových svetiel. Akonáhle systém zistí, že vozidlo prešlo bielou čiarou (plnou alebo prerušovanou), upozorní vodiča prostredníctvom zvukového signálu a kontrolky na prístrojovej doske.

Head-up displej

Jumpy Technologie Affichage Tête Haute

Táto technológia vám umožňuje ponechať oči na vozovke a súčasne mať v zornom poli na priehľadnej lište k dispozícii základné informácie potrebné k riadeniu (aktuálna a odporúčaná rýchlosť, nastavená rýchlosť tempomatu/obmedzovača rýchlosti, údaje navigácie a výstraha rizika zrážky).

Je to novinka pre vozidlo tohto segmentu.

Adaptívny tempomat

Jumpy_Regul-Vitesse-Adaptatif

S adaptívnym tempomatom váš CITROËN Jumpy automaticky upraví rýchlosť jazdy podľa vozidla idúceho pred vami. Pôsobením na akcelerátor a s využitím brzdenia motorom je systém schopný znížiť rýchlosť až o 20km/h.

ACTIVE SAFETY BRAKE

Jumpy Active Safety Brake

Systém je pomocou multifunkčnej kamery v hornej časti čelného skla schopný detekovať riziko zrážky a začať brzdiť namiesto vodiča, aby zrážke zabránil, alebo aspoň obmedzil jej následky.

Pri rýchlosti do 30km/h dokáže systém zabrániť čelnej zrážke s pohybujúcou sa, alebo pevnou prekážkou, pri rýchlosti nad 30km/h dokáže zmierniť jej následky.

Systém sledovania mŕtveho uhla

Jumpy SAM

Systém sledovania mŕtveho uhla monitoruje pomocou 4 ultrazvukových snímačov v prednom a zadnom nárazníku priestor v mŕtvom uhle a rozsvietením oranžovej kontrolky vo vonkajšom spätnom zrkadle vás informuje o prítomnosti iného vozidla v tomto priestore. Funkcia je aktívna pri rýchlosti v rozmedzí 12 až 140 km/h.

BEZPEČNÁ JAZDA S ASISTEČNÝMI SYSTÉMAMI

MOTORIZÁCIE

100 % ELEKTRICKÝ ALEBO NAFTOVÝ POHON

eJumpy-dynamic

Nový Citroën ë-Jumpy 100% ëlectric ponúka 2 dve batérie napájané z dvoch úrovní dojazdu:

 • Do 230 km v cykle WLTP - dostupné pre dĺžky XS, M, XL vybavené batériou 50 kWh,
 • Do 330 km sur cycle WLTP -dostupné pre dĺžky M a XL vybavené batériou 75 kWh.
 • Nabitie na 80% za 30 mn vo verejných nabíjacích staniciach 100kW s dojazdom do 350km.

Záruka 8 rokov/160.000 km na zachovanie minimálne 70% kapacity batérie.

Jumpy-dynamic

Citroën Jumpy ponúka naftové motory BlueHDi s výkonom v rozmedzí od 95k až do 180k, ktoré spĺňajú emisnú normu Euro 6.

Táto nová generácia motorov umožňuje znížiť emisie oxidov dusíka (NOX) a pritom znížiť emisie CO2.

Redukčný katalyzátor pre SCR (selektívnu katalytickú redukciu), umiestnený pred aditivovaným FAP filtrom, je jediný systém dodatočného spracovania výfukových plynov schopný znížiť emisie NOX až o 90 % a pritom znížiť emisie CO2 o 4 %.

 

Top