Zobraziť obsah

OBJAVTE VŠETKY SLUŽBY CITROËN

Kúpou vášho vozidla Citroën získate výhody zmluvnej záruky a asistencie Citroën, ktorá vám bezplatne pomôže takmer kdekoľvek v Európe. Záruku si môžete predĺžiť aj predplatením servisnej zmluvy alebo uzavretím poistenia v sieti predajných a servisných miest Citroën.

Potrebujete financovanie? Citroën financovanie vám ponúka širokú paletu možností na optimalizáciu vášho rozpočtu.

ZMLUVNÁ ZÁRUKA CITROËN

Váš Citroën má zmluvnú záruku, ktorá sa vzťahuje na početné výrobné závady a chyby laku. Ak chcete nájsť podrobnosti o zárukách, ktoré váš Citroën využíva, vezmite si svoju servisnú knižku. Ak zistíte poruchu, navštívte servis Citroën, kde autorizovaný servis vykoná diagnostiku danej poruchy. Pre akékoľvek informácie neváhajte kontaktovať najbližší autoservis Citroën.

VÝHODNÉ SERVISNÉ ZMLUVY

Vďaka predĺženiu zmluvnej záruky vám Citroën umožňuje ponechať si výkonné, spoľahlivé a bezpečné vozidlo. Zverenie vášho vozidla do rúk odborníkov siete Citroën je zárukou toho, že si ho budete užívať čo najdlhšie a v tom najlepšom technickom stave. Môžete tiež využiť množstvo výhod servisných zmlúv prispôsobených používaniu vášho auta.

CITROËN ASSISTANCE

V prípade poruchy alebo nehody s nepojazdným vozidlom sa Citroën Assistance o vás postará. Spojazdní vozidlo na mieste alebo odtiahne vaše vozidlo čo najskôr do servisu. Mechanik Citroën urobí všetko pre to, aby vás opravil na mieste alebo zorganizuje odtiahnutie do najbližšieho autorizovaného servisu Citroën.

VAŠE POISTENIE VOZIDLA NA MIERU

Nové, jazdené, na osobné použitie alebo podnikanie. Využite najlepšie ponuky poistenia pre vaše vozidlo podľa vašich potrieb. 

RIEŠENIE FINACOVANIA

Citroën pozná vaše obmedzenia a ponúka vám riešenia financovania, aby vám uľahčil kúpu alebo prenájom vášho nového vozidla.