Zobraziť obsah

CITROËN C5 X & C5 X PLUG-IN HYBRID

Benzín a Plug-in Hybrid

OD 33 990€ S DPH
Citroën C5 X spája eleganciu sedanu, dynamiku kombi a vyvýšený posed SUV. Dostupný je v plug-in hybridnej a benzínovej verzii. Vyberte si!
-/5 0 NÁZORY ZÁKAZNÍKOV
Známka: 0/5 z 0 hodnotení

ODVAHA A TECHNOLÓGIE

Bezpečnejší zážitok z cestovania

C5 X Plug-in Hybrid

Citroën C5 X Plug-in Hybrid je vhodný na väčšinu každodenných jázd, ponúka plynulé a dynamické jazdenie s:

 

  • Spaľovací motor s výkonom 180 koní a elektromotor s výkonom 81,2 kW (110 k) pre kombinovaný výkon 225 k a kombinovaný krútiaci moment 360 Nm.
  • 4 jazdné režimy: Electric, Hybrid, Komfort a šport.
  • Dojazd až 63 km, tichá jazda s nulovými emisiami CO2 v rýchlosti až 135 km/h v elektrickom režime.
Keď na zem príde pokoj.
Citroën C5 X spája odvážny dizajn, eleganciu sedanu, dynamiku a praktickosť kombi s atribútmi ochrany a robustnosti SUV. Poskytuje skutočný pokoj vďaka programu Citroën Advanced Comfort® s kabínou hodnou salónika. Na zjednodušenie vášho života na palube ponúka Citroën C5 X pokročilé technológie pre poloautonómnu jazdu a nové komunikačné rozhranie na 12” HD dotykovom displeji s rozpoznávaním hlasu.

AVANTGARDNÝ TVAR KAROSÉRIE

Elegancia a dynamika

Model C5 X, ako jediný svojho druhu, vytvára dokonalú rovnováhu medzi eleganciou typickou pre hatchback s jeho dlhou kapotou, dynamikou vozidla kombi s veľkým batožinovým priestorom a vyvýšenou pozíciou za volantom v štýle SUV vďaka kolesám s veľkým priemerom.

POZVÁNKA NA CESTY

Nový komfort

Interiér Citroënu C5 X pôsobí skutočným dojmom tepla, pokoja a priestoru. Veľkorysé priestory, zmysel pre privítanie, jedinečný zmysel pre detail a originálne praktické aspekty priam pozývajú na cesty.

TECHNOLÓGIE CITROËN

BEZPEČNOSŤ A POHODLIE

Citroën C5 X má vo výbave pokročilé technológie, ktoré zabezpečujú komfort a ticho počas každej jazdy a dodávajú vodičovi istotu.

SLUŽBY KONEKTIVITY

255_Security

My Citroën Assist

Núdzové volanie a asistenčná služba, táto technológia umožňuje v prípade potreby vyslanie potrebnej pomoci.
257_Connect_Nav

My Citroën Drive plus

Navigačný systém poskytuje informácie o premávke, polohe čerpacích staníc a parkovísk, cenách pohonných hmôt atď.
256_Connect_Play

My Citroën Play plus

Je kompatibilný s Android Auto a Apple CarPlay™ a duplikuje kompatibilné aplikácie z vášho smartfónu na centrálnom displeji s dotykovou obrazovkou.
Citroën C5 X - Ženské auto roka 2023 v kategórii "Najlepšie veľké auto"

Citroën C5 X získal cenu „najlepšie veľké auto“ od WWCOTY (Women's World Car of the Year). Túto porotu vytvorila v roku 2009 Sandy Myhre, aby umožnila ženám v automobilovom svete vyjadriť svoju predstavu modelov, ktoré prichádzajú na trh. Ženy často zohrávajú dôležitú úlohu pri kúpe auta, aj keď nie vždy sa rozhodujú samé. Majú osobitý pohľad na silné a slabé stránky auta. Čisto ženská porota zložená zo 63 automobilových novináriek zo 45 krajín na piatich kontinentoch má neľahkú úlohu vybrať tie najlepšie autá v šiestich kategóriách (veľké auto, výkonné auto, mestské auto, veľké SUV, 4X4 a rodinné SUV).

 

Víťazné vozidlá predstavujú dokonalosť vo svojej kategórii z hľadiska bezpečnosti, jazdy, komfortu, technológie, dizajnu, účinnosti, vplyvu na životné prostredie a pomeru ceny a kvality. Citroën C5 X vyhral kategóriu „Najlepšie veľké auto“ a teraz bude súťažiť s ďalšími piatimi víťazmi vo finálovom kole, ktoré určí celkového víťaza najvyššieho ocenenia WWCOTY. Víťaz bude známy 8. marca, na Medzinárodný deň žien.

CITROËN ADVISOR - NÁZORY ZÁKAZNÍKOV NA C5 X & C5 X PLUG-IN HYBRID

0 CELKOVÉ HODNOTENIE
PRIEMERNÉ HODNOTENIE
-/5
0 Zákazníci ohodnotili {5] hviezdičkami
0 Zákazníci ohodnotili {4] hviezdičkami
0 Zákazníci ohodnotili {3] hviezdičkami
0 Zákazníci ohodnotili {2] hviezdičkami
0 (1) hviezda

Citroën
Advisor

VŠEOBECNÉ PODMIENKY POUŽÍVANIA CITROËN ADVISOR

BUĎTE PRVÝ KTO NAPÍŠE HODNOTENIE

VYBERTE SI FARBU

MOTORIZÁCIE

Plug-in hybrid alebo benzín

Model C5 X Hybrid, vhodný na každé použitie, spája všetky výhody čisto elektrického pohonu pri každodennom používaní, vďaka elektromotoru s výkonom 81,2 kW, a potrebného dojazdu, ktorý pri dlhších cestách zabezpečuje zážihový motor PureTech 180 so systémom Stop/Štart spĺňajúci normu Euro 6.3. Táto technológia prináša emisie CO2 od 29 g/km (v rámci cyklu WLTP).

Elektrická automatická prevodovka ë-EAT8 zaručuje pozoruhodnú plynulosť a pôsobivý zážitok z jazdy s krútiacim momentom 360 Nm na požiadanie.

Nový Citroën C5 X má vo výbave vysokovýkonné a úsporné zážihové motory schválené podľa normy Euro 6.3, pričom si môžete vybrať agregáty PureTech 130 alebo PureTech 180, v oboch prípadoch so systémom Stop/Štart.

Ešte plynulejšie používanie modelu C5 X a viac vnútorného pokoja prináša automatická prevodovka EAT8.