Zobraziť obsah

CITROËN NÁSTROJE: KONEKTIVITA A SYSTÉMY NA PODPORU RIADENIA

Už 100 rokov sú úžitkové vozidlá Citroën inšpirované profesionálmi, aby ponúkali technológie a vybavenie, ktoré sú užitočné a vhodné pre akýkoľvek typ úlohy, bez ohľadu na podmienky. Naše úžitkové vozidlá sú praktické a funkčné vďaka jazdným asistentom a ich službám konektivity.

NÁSTROJE CITROËN : BEZPEČNOSTNÝ SYSTÉM A SYSTÉMY PRE PODPORU PRIADENIA

Úžitkové vozidlá Citroën boli navrhnuté pre vašu bezpečnosť a ponúkajú praktické a funkčné jazdné nástroje pre jednoduchšie, pokojnejšie a bezpečnejšie cesty za každých okolností.

TECHNOLÓGIA REAR VISION SURROUND

PRVÝ !

Citroën Berlingo Van ponúka bezprecedentnú inováciu v oblasti úžitkových vozidiel: technológiu Surround Rear Vision pre bezkonkurenčný výhľad. 5'' farebná obrazovka namiesto centrálneho spätného zrkadla zobrazuje záznam z dvoch kamier, aby vám ponúkla tri zobrazenia vášho bezprostredného okolia v reálnom čase.
KONTROLA TRAKCIE PRE ÚPLNÚ KONTROLU

GRIP CONTROL

Grip Control je pokročilý systém kontroly trakcie, ktorý optimalizuje trakciu podľa typu terénu.

 

Model Citroën Jumper ponúka jednorežimové ovládanie Grip Control, ktoré zlepšuje pohodlie vodiča a spolujazdca. Modely Citroën Jumpy a Citroën Berlingo Van sú ponúkané so systémom Grip Control s voliteľným režimom, ktorý vám umožňuje prispôsobiť trakciu podľa typu terénu.

GRIP CONTROL S FUNKCIOU HILL DESCENT ASSIST

Citroën Berlingo Van a Citroën Jumper sú vybavené systémom Hill Descent Assist, ktorý minimalizuje preklzávanie a udržuje vaše vozidlo pod kontrolou v strmých stúpaniach.

S OVLÁDANÍM STABILITY ŤAHU

Funkcia ESP na vozidlách vybavených ťažným zariadením, kontrola stability prívesu zisťuje oscilačné pohyby prívesu a pôsobí na brzdy vozidla, aby ho stabilizovala.

ADAPTÍVNY TEMPOMAT

Zariadenie pomocou kamery deteguje vozidlo pred vami a automaticky udržiava bezpečnú vzdialenosť ktorú predtým zvolil vodič. Funkcia Stop, dostupná len na prevodovke EAT8, umožňuje systému zastaviť vozidlo.
VÝSTRAHA NA NEÚMYSEĽNÉ PREKROČENIE JAZDNÉHO PRUHU
VÝSTRAHA PRED RIZIKOM KOLÍZIE
Ak existuje riziko kolízie s vozidlom pred vami alebo ak je vo vašom jazdnom pruhu zaznamenaný chodec, systém upozornenia na nebezpečenstvo kolízie vyšle vizuálne a zvukové signály. 
ACTIVE SAFETY BRAKE
UPOZORNENIE VODIČA
ASISTENT ROZJAZDU DO KOPCA
ROZPOZNÁVANIE ZNAČIEK A ODPORÚČANIE RÝCHLOSTI
SYSTÉM MONITOROVANIA MŔTVEHO UHLA
FAREBNÝ HEAD-UP DISPLEJ
PREDNÝ, ZADNÝ A BOČNÝ PARKOVACÍ ASISTENT
CÚVACIA KAMERA
AUTOMATICKÉ PREPÍNANIE DIAĽKOVÝCH SVIETIEL
PRISVECOVANIE V ZÁKRUTÁCH

NÁSTROJE CITROËN : TECHNOLÓGIE SLUŽIEB KONEKTIVITY 

Sos & assistance

Dodávky Citroën ponúkajú najmodernejšie, praktické a pokrokové technológie. Citroën Jumper má telematický box na optimalizáciu správy vozového parku. Citroën Berlingo Van a Jumpy ponúkajú Citroën Connect Box, tiesňové volanie a asistenčnú službu pri poruchách. Za každých okolností vám vaše vozidlo ponúka jednoduchšie, plynulejšie a bezpečnejšie cesty.

Prepojená navigácia

Modely Citroën Berlingo Van a Citroën Jumpy sú vybavené systémom Citroën Connect Nav. Jedná sa o 3D navigačný systém, ktorý v reálnom čase ponúka informácie o premávke, čerpacích staniciach, parkoviskách a poveternostných podmienkach.

Funkcia mirror screen

Modely Citroën Berlingo Van a Citroën Jumpy sú ponúkané s funkciou Mirror Screen, ktorá vám umožňuje používať kompatibilné aplikácie a obsah z vášho smartfónu na dotykovom displeji vášho vozidla.