Zobraziť obsah

SERVIS CITROËN - OPRAVA VÁŠHO VOZIDLA

Generálna oprava, výmena oleja, brzdy, akumulátor, klimatizácia... Chcete svoje auto udržiavať v bezchybnom technickom stave a zároveň šetriť váš rozpočet? So servisom Citroën máte k dispozícii ponuky, ktoré transparentne zahŕňajú cenu práce a náhradných dielov.

 

ORIGINÁLNE DIELY CITROËN

Originálne diely Citroën spĺňajú rovnaké požiadavky na kvalitu, spoľahlivosť a životnosť ako diely montované pri výrobe vozidla a opustení továrne.

Bez ohľadu na vek vášho auta, využite ponuku zahŕňajúcu prácu a originálne diely so zárukou.

DIELY PRE VOZIDLÁ STARŠIE AKO 3 ROKY

MÁTE STARŠIE VOZIDLO AKO 3 ROKY ?

Citroën vyvinul špecifickú doplnkovú radu náhradných dielov pre vozidlá staršie ako 3 roky s ohľadom na zníženie nákladov pri ich údržbe: diely EUROREPAR.

  • Vybrané a schválené technikmi CITROËN.
  • Konkurenčná cena s inými dielmi na trhu.
  • Štandardná záruka 2 roky.
  • Pokrytie celej modelovej rady vozidiel Citroën s vekom 3+

ŠIROKÝ SORTIMENT NÁHRADNÝCH DIELOV

Výber náhradných dielov

Sieť Citroën vám ponúka široký výber náhradných dielov pre vaše vozidlo. Medzi originálnymi dielmi, dielmi viacerých značiek, repasovanými dielmi alebo opravou vášho zariadenia sa odborníci prispôsobia vašim požiadavkám a snažia sa nájsť najlepšie riešenie pre váš rozpočet.

Originálne diely

Na údržbu vášho Citroënu buďte rovnako nároční ako pri jeho kúpe: vyberte si originálne diely, vyvinuté presne pre vaše vozidlo. Originálne diely Citroën sú všetky testované odborníkmi a zaručujú spoľahlivosť, odolnosť, výdrž. a majú rovnaké špecifikácie ako pri výrobe automobilov. Môžete pokojne jazdiť!

Dobrá správa: tieto diely sú distribuované v sieti Citroën po celom svete!

Repasované náhradné diely

Dajte druhý život náhradným dielom (dokonca aj motoru!) a prispejte tak k ochrane životného prostredia. Je to možné vďaka štandardnej výmene. Použité diely od mechanikov sú renovované podľa prísneho procesu s rovnakými požiadavkami ako sú kladené na pôvodné originálne diely.

Citroën vám ponúka široký sortiment renovovaných, repasovaných alebo použitých dielov a vždy so zárukou! Ušetrite až 40 % v porovnaní s novým dielom.

KAROSÁRSKE PRÁCE

Citroën vám prináša rýchle a výhodné riešenia opráv rôznych typov poškodení vašej karosérie. Odborníci v servisoch Citroën vďaka svojmu know-how odstránia aj drobné nerovnosti či ľahké škrabance. Citroën vám ponúka rad karosárskych opráv za veľmi výhodné ceny, ktoré vášmu autu prinavrátia jeho pôvodný vzhľad.

 

KĽUD NA CESTÁCH S MY CITROËN

Vďaka aplikácii My Citroën budete pripojení online k svojmu vozidlu a získate prístup ku všetkým jeho informáciám. Nájdite všetky informácie o údržbe vášho vozidla ako sú: záruka, počet najazdených kilometrov, dátum najbližších plánovaných servisných prehliadok.

 

Aplikácia vám tiež ponúka personalizovaný plán údržby podľa vášho štýlu jazdy. Jednoduchá a praktická aplikácia My Citroën vám umožňuje požiadať o cenovú ponuku alebo si dohodnúť stretnutie vo vašom obľúbenom servise Citroën.