Zobraziť obsah

AKUMULÁTORY

VYHNITE SA PROBLÉMOM PRI ŠTARTOVANÍ 

NECHAJTE SI ZDARMA SKONTROLOVAŤ AKUMULÁTOR 

 

Všetko začína akumulátorom! Ten zabezpečuje štart motora a dodávku energie ďaľším zariadeniam, ktoré ju potrebujú pre svoju prevádzku: svetlá, alarm, vyhrievanie, stierače, palubný počítač, autorádio…

Mrazivé počasie a nízke teploty znižujú jeho životnosť.

Pre väčší pocit istoty si môžete nechať akumulátor vo vašom vozidle skontrolovať v autorizovanom servise Citroën pomocou špeciálneho testera Midtronics / E-xteq ZADARMO.

Pokiaľ sa potvrdí, že akumulátor vo vašom vozidle nie je v dobrom stave, odporúčame ho vymeniť za nový, aby sa vám nestalo, že vozidlo nenaštartujete. Kvalitný akumulátor je obzvlášť dôležitý vo vozidlách so systémom Stop&Start, kde použitie nevhodného typu akumulátora môže spôsobiť jeho rýchle opotrebenie.

 

Citroën pre vás pripravil akciovú ponuku – zľavu 20 % na všetky akumulátory Citroën! Ide o akumulátory Citroën, vyvinuté priamo pre vaše vozidlo. Okrem vysokej kvality sa vyznačujú veľmi dobrým pomerom cena/výkon.

 

*Ponuka platí v participujúcich autorizovaných servisoch Citroën do 31. 12. 2023 alebo do vypredania zásob. Zľava sa nevzťahuje na elektrické trakčné batérie.