Zobraziť obsah

Elektromobilita a nevídaná istota

Vlastníctvo elektromobilu prináša množstvo otázok. Ako často treba dobíjať? Vystačí mi kapacita trakčného akumulátora na celú cestu? Program Citizen poskytuje odpovede nielen na tieto otázky a umožní pohodlný prechod k elektromobilite. S nadobudnutím vozidla Citroën je spojené úplné pohodlie a istota. Program CITIZEN zahŕňa komplexný systém služieb, ktoré Vás sprevádzajú v priebehu celého procesu nákupu – pri prezeraní ponúkaných verzií, vlastnom výbere až po prevzatie vozidla.

MYCITROËN

Zostaňte v spojení so svojím vozidlom

S aplikáciou MyCitroën môžete zostať so svojím vozidlom neustále v spojení a získať prístup k praktickým informáciám a špecifickým službám.

Majte prehľad o servisnej histórii a plánovaných servisných prehliadkach svojho vozidla (už čoskoro aj v SR)

Pomocou aplikácie My Citroën môžete priamo vo svojom smartfóne zistiť aktuálny dojazd svojho vozidla, overiť stav dobitia batérie a spustiť temperovanie kabíny. Objavte hlavné funkcie aplikácie MyCitroën.

 

VYBERTE SI RIEŠENIE DOBÍJANIA

Domáce nabíjanie

Citroën Vám pomôže zabezpečiť riešenia nabíjania pre inštalácie v rodinných domoch s našimi vybranými partnermi.

 

Nabíjanie na verejných nabíjačkách

Vďaka službám eSolutions Charging nájdete nabíjacie miesta všade v Európe a jednoducho a rýchlo zvládnete nabíjanie Vášho Citroënu na všetkých Vašich cestách. Dostupné čoskoro aj v SR.

TRIP PLANNER

Optimalizujte svoje cesty

Trip Planer na MyCitroën Vám ponúka niekoľko možností trás, vďaka ktorým sa dostanete do cieľa s úplným pokojom. Trip Planer Vám zobrazuje najvhodnejšie nabíjacie stanice na vašej trase, odhadovaný čas príchodu na základe aktuálneho stavu nabitia Vášho vozidla a v prípade potreby čas na dobitie na trase. Keď sa rozhodnete pre najlepšiu možnosť, odošlete ju priamo do pripojeného rozhrania My Citroën Drive Plus a ste pripravení vyraziť. Stačí si len vybrať destináciu, pretože tú Vám zatiaľ nevieme naplánovať. Funkcia Trip Planer dostupná už čoskoro aj v SR.

POWER SHORTAGE ASSISTANCE

Je me fais dépanner en cas de batterie vide

En cas de panne électrique, pas de panique ! Pendant la période de garantie de votre véhicule et jusqu’à deux fois par an, Citroën vous dépanne ou vous remorque jusqu’à la prochaine borne de recharge, dans la limite de 50km.
Vous n’avez plus d’excuse pour aller jusqu’à la rade de Brest sans tomber en rade !

ELECTRO ZEN PLUS

J'adapte ma mobilité à mon besoin

Besoin ponctuellement d’une plus grande autonomie ? Citroën vous permet de louer gracieusement pendant 7 jours un véhicule thermique de catégorie équivalente.

Offre valable pendant la période de garantie de votre véhicule.

Pour bénéficier de cette offre, il vous suffit d'appeler directement Citroën Assistance