[cle1: REDIRECTION_DANS Lang:sk] [cle1: SECONDES Lang:sk]
Okuliare_SEEtroen

NOVÉ OKULIARE SEETROËN S19

Uvedenie okuliarov SEETROËN na trh v júli minulého roku rozhodne neostalo nepovšimnuté: zaznamenalo vyše 20 miliónov zhliadnutí na webovej stránke a 15000 predajov v priebehu niekoľkých mesiacov. Povzbudený týmto úspechom, uvádza Citroën na trh druhý model týchto okuliarov proti cestovnej nevoľnosti: SEETROËN S19.

Tak ako v prípade pôvodného modelu, aj okuliare SEETROËN S19 sú výsledkom spolupráce start-up podniku Boarding Ring a dizajnérskeho štúdia 5.5. Nové, ešte chytrejšie okuliare, majú transparentný rám odstupňovaného odtieňa ladiaceho s modrou kvapalinou, ktorá vytvára líniu horizontu a odstráňuje tak konflikt medzi zmyslovým vnímaním.

Obidva modely okuliarov SEETROËN môžu používať dospelé osoby a deti vo veku od 10 rokov, nakoľko až vtedy sa ukončí vývin vnútorného ucha.  Okuliare nie sú vybavené sklami a môžu ich tak používať všetci členovia rodiny alebo spolucestujúci. Stačí ich nosiť 10 až 12 minút, kým nevymiznú príznaky nevoľnosti.

SEETROËN S19 je limitovaná séria obsahujúca 1919 kusov, vyhotovená na počesť stého výročia, ktoré tento rok slávi Značka.
Obidva modely SEETROËN sú v predaji za cenu 99 EUR u ktoréhokoľvek predajcu Citroën.


Top