Zobraziť obsah
OKULIARE SEETROËN: VAŠE RIEŠENIE NA CESTOVNÚ NEVOĽNOSŤ
Okuliare seetroën sa ľahko používajú a sú riešením na cestovnú nevoľnosť.
Kinetóza, bežne nazývaná „cestovná nevoľnosť, či morská choroba“, je ochorenie, ktoré chronicky postihuje viac ako 30 miliónov Európanov.  U jednej osoby z troch, nezávisle na veku, sa aspoň jedenkrát v živote prejavia príznaky cestovnej nevoľnosti pri cestovaní loďou, autom, autobusom, lietadlom…

TECHNOLÓGIA A DIZAJN

Okuliare SEETROËN, pôvodne vyvinuté pre námorníkov, používajú technológiu Boarding Ring™, ktorú vyvinul francúzsky start-up podnik. Táto patentovaná a testovaná paramedikálna pomôcka má účinnosť až 95 %.

 

Vďaka pohyblivej kvapaline v prstencoch okolo očí a pozdĺž prednej osi na pravej a ľavej strane, ako aj na sagitálnej osi (predná a zadná časť), okuliare vytvoria ilúziu horizontu a odstránia konflikt medzi zmyslovým vnímaním, ktorý spôsobuje nevoľnosť.

 

Dizajn navrhlo parížske štúdio kolektívneho dizajnu, ktoré uplatnilo princípy sviežosti, jednoduchosti a ergonómie značky Citroën.
Výsledkom je pár okuliarov high-tech vzhľadu v bielom soft-touch plaste.

POHODLIE

Riešenie Citroën pre všetkých

Okuliare SEETROËN môžu používať dospelé osoby a deti vo veku od 10 rokov, nakoľko až vtedy sa ukončí vývin vnútorného ucha.Nie sú vybavené sklami a môžu ich tak používať všetci členovia rodiny, spolucestujúci , ... a možno ich nosiť na okuliare.

POUŽITIE
Účinné okuliare za menej ako 12 minút

Okuliare SEETROËN možno používať v aute, ale aj v autobuse, lietadle či vlaku.

Nasaďte si ich hneď ako sa u vás objavia prvé príznaky nevoľnosti.

Po 10-tich až 12-tich minútach umožnia resynchronizáciu s pohybom vnímaným vnútorným uchom, zatiaľ čo oči boli zamerané na nehybný objekt, napríklad smartfón alebo knihu.
Potom si okuliare SEETROËN dajte dole z tváre … a naplno si užívajte vašu cestu.