[cle1: REDIRECTION_DANS Lang:sk] [cle1: SECONDES Lang:sk]
My Citroen

Nájdite všetky Vaše personalizované služby stiahnutím aplikácie My Citroën do vášho iPhonu alebo Android smartfónu.

MOJE VOZIDLO V KAŽDODENNOM ŽIVOTE

retrouver sa voiture grâce à la géolocalisation

NÁJDEM SVOJE VOZIDLO

S funkciou "Geolokalizácia" aplikácie My Citroën je koniec  namáhavému hľadaniu vášho vozidla... Stačí sa len nechať navádzať až na presné miesto, na ktorom sa nachádza vaše vozidlo!

 

consulter les statistiques d’un itinéraire

SPRÁVA CIEST

Trvanie, počet najazdených kilometrov, spotreba... V záložke "Správa ciest" nájdete presný popis všetkých vašich trás. Upravte si vaše typy trás podľa vašich predstáv a prezrite si štatistiky vašich prejdených ciest. Naozaj užitočný nástroj pre vodičov, ktorí majú záujem zlepšiť svoje výkony a osvojiť si zodpovednejší štýl riadenia.

MÔJ PLAN ÚDRŽBY NA MIERU

Koniec papierovaniu so servisnou knižkou a systematickým zabúdaniam! S aplikáciou My Citroën nájdete jednoduchým kliknutím všetky informácie o údržbe vášho vozidla: záruka, počet najazdených kilometrov, dátumy budúcich servisných prehliadok upravené na mieru podľa vášho štýlu jazdy... Ste priamo pripojený/á k vášmu obľúbenému predajnému miestu. Dohodnite si termín návštevy alebo požiadajte o cenovú ponuku a predajné miesto vám rýchlo odpovie. A k tomu, aby ste si dobre vybrali, neváhajte si pozrieť názory zákazníkov Citroën na jednotlivé predajné miesta vo vašom okolí! Je to jednoduchšie, bezpečnejšie a praktickejšie!
plan d'entretien personnalisé

MOJE INFORMÁCIE O VOZIDLE

consulter les informations et la documentation de votre véhicule

S mobilnou aplikáciou My Citroën máte rýchly prístup k celej dokumentácii Vášho vozidla v záložke „vozidlo“.

Blikajúca kontrolka? Výstraha vyslaná z vášho vozidla? S aplikáciou My Citroën máte jedným kliknutím prístup k celej vašej palubnej dokumentácii a k našim radám, aby ste vyriešili vaše drobné starosti bez návštevy predajného miesta.

Koniec úmornému vyhľadávaniu v hŕbe dokumentov a galejam na kraji diaľnice, váš pomocník na cestách je konečne k dispozícii aj pre váš smartfón.

ASISTENČNÁ SLUŽBA PRE POUŽÍVATEĽA

-

Porucha, dopravná nehoda, reklamácia? Žiadna panika! S aplikáciou My Citroën si jedným kliknutím vyberiete váš obľúbený servis, kontaktujete ho alebo si s ním dohodnete termín návštevy. Na stránke „Kontakt & Asistencia “ budete takisto môcť rýchlo kontaktovať oddelenie vzťahov so zákazníkmi alebo asistenčnú službu, ktoré vám poskytnú odpoveď 24 hodín denne a 7 dní v týždni.

assistance utilisateur
Top