[cle1: REDIRECTION_DANS Lang:sk] [cle1: SECONDES Lang:sk]

Funckia Mirror Screen

Vďaka funkcii Mirror Screen sa z vášho smartfónu a dotykového displeja vo vozidle Citroën stáva jedno zariadenie.

Pohodlne tak môžete ovládať svoje obľúbené aplikácie i počas riadenia! Mirror Screen duplikuje zobrazenie aplikácií na dotykovom displeji.

Smartfón stačí pripojiť pomocou káblu a následne na dotykovom displeji spustiť režim Mirror Screen. Mirror Screen využívá mobilné dáta, čiže s jeho používaním už nie sú žiadne dodatočné poplatky*.

Okrem toho, že svoje aplikácie lepšie uvidíte, aj ich ovládanie počas jazdy bude oveľa bezpečnejšie: hlasom alebo gestom spustíte webové rádio, nadiktujete SMS a pritom nespustíte cestu z očí!

 

(*) Okrem platených aplikácií, poplatkov súvisiacoch s aplikáciami alebo čerpaním roamingu v zahraničí. Funkcia Mirror Screen je podľa zvolenej verzie k dispozícii buď za príplatok alebo je súčasťou sériovej výbavy.

520x293_Apple_CarPlay

Kompatibilita Mirror Screen

747x322_Apple-Car-Play

APPLE CARPLAY™

Pokiaľ máte iPhone, vďaka Apple CarPlay™ budete môcť intuitívne, pomocou prstu alebo hlasom, vytáčať telefónne čísla, využívať Plánovanie, počúvať hudbu a čítať si svoje správy.

Bez toho, aby ste spustili cestu z očí, aktivujete hlasové ovládanie Siri, a to buď cez dotykový displej alebo dlhým stiskom príslušného tlačítka pod volantom.

Vďaka Siri budete mať prístup do svojho adresára, budete môcť telefonovať, počúvať hudbu alebo diktovať správy, a to bez toho, aby ste sa museli pozerať do svojho iPhonu.

Apple CarPlay™ umožňuje tiež využívať počas jazdy niektoré audio aplikácie ako Spotify alebo Stitcher.

747x322_android-auto-logo-custom

ANDROID AUTO

Aby ste mohli používať Android Auto(™), musí byť Vaše vozidlo kompatibilné s Android Auto(™), alebo mať dodatočne nainštalované kompatibilné autorádio. Navyše musí byť Váš telefón vybavený operačným systémom Android 5.0 (Lollipop) alebo novšou verziou.

 

Najprv si z Google Play Store stiahnite na svoj smartfón aplikáciu Android Auto.

 

Po pripojení telefónu Android ku kompatibilnému vozidlu alebo autorádiu sa Vaša aplikácia vďaka Android Auto(™) zobrazí na displeji vo vozidle.

 

Viac informácií o kompatibilite Android Auto(™) sa dozviete na stránke support.google.com/androidauto.

 

*V súčasnosti nie je Android Auto(™) k dispozícii v SR.

747x322_Mirror_Link

MIRRORLINK®

MirrorLink® umožňuje jednoduché a bezpečné použitie aplikácií** vášho smartfónu* priamo na dotykovom displeji vášho vozidla vďaka rozhraniu, ktoré je prispôsobené používaniu počas jazdy: navigácia, asistenčné systémy riadenia, hudba, telefonovanie…

Aplikácia beží na smartfóne, ale zobrazuje sa na dotykovom displeji vo vašom vozidle. Zvuk aplikácií vychádza z integrovaného audio systému vášho vozidla.

Aplikácie, ktoré denne používate, sú zduplikované a zobrazujú sa vo formáte, ktorý je prispôsobený na bezpečné použitie počas jazdy.

* Ak je kompatibilný.

** Ak je aplikácia kompatibilná.

Top