[cle1: REDIRECTION_DANS Lang:sk] [cle1: SECONDES Lang:sk]

DIZAJN

SpaceTourer-Heliport


Snívate o dobrodružných jazdách s celou rodinou? Využite všetky možnosti, ktoré vám ponúka vozidlo Citroën SpaceTourer! Vo svete, v ktorom využívanie jedného vozidla viacerými osobami dáva dokonalý zmysel, je Citroën SpaceTourer van výrazného charakteru, ktorý vám uľahčí život. Citroën SpaceTourer prináša plynulé línie, neagresívny dizajn, ktorý svojimi objemami dodáva pocit bezpečnosti a robustnosti.

KRÁSNE OBJEMY
Tajomstvo šarmu modelu SpaceTourer? Veľkorysé línie, prenikavý pohľad, krásne proporcie... Na zvýraznenie svojej dizajnovej jedinečnosti využíva SpaceTourer 8 rafinovaných farieb laku: čierna Onyx, modrá Impérial, hnedá Rich Oak, sivá Platinium, sivá Aluminium, červená Tourmaline, béžová Sable a biela Banquise. Buďte opatrní: od obdivu môžu ľudia na vás húkať klaksónom na každom rohu ulice!

 

 

DENNÉ LED SVETLÁ

747x322_SpaceTourer_optiques.jpg

Denné svetlá s vertikálnymi LED diódami, umiestnené v predĺžení oblúkov kolies, sú dokonale včlenené do spodnej časti pod hmlové svetlomety a vozidlu SpaceTourer dodávajú dobrodružný štýl.

PRESKLENÉ PLOCHY & BOČNÉ DVERE

747x322_SpaceTourer_PLC.jpg

Pri pohľade z boku vynikne priestranná kabína s bočnými posuvnými dverami a veľkými presklenými plochami, ktoré zdôrazňujú veľkorysý a príjemný vnútorný priestor. Vitajte!

OTVÁRACIE OKNO ZADNÝCH VÝKLOPNÝCH DVERÍ

SpaceTourer-Coffre

V zadnej časti, v ktorej sa snúbi štýl a funkčnosť, upútajú veľké zadné výklopné dvere batožinového priestoru, ktoré evokujú cestovanie a dávajú tušiť, aké veľké vnútorné priestory sa vo vozidle nachádzajú. Do tejto plochy zadných výklopných dverí  s jemnými líniami je začlenené otváracie okno  so šikmo zapracovanými rohmi.

ROZMERY ČELIACE VŠETKÝM VÝZVAM

SpaceTourer sa dodáva v troch dĺžkach (XS: 4,60m, M: 4,95m, XL: 5,30m), z toho jedna kompaktná verzia je jedinečná vo svojom segmente a pojme až 9 osôb. Hovorí sa, že najlepšie vany sú tie najkratšie, či nie?
SpaceTourer_Tailles_Gif_V2.gif
597x597_Hauteur_SpaceTourer.jpg

VÝŠKA 1,90 M

Už sa nemusíte tlačiť! Citroën SpaceTourer zaručuje, že sa ľahko dostanete do podzemných parkovísk bez toho, aby ste si poškodili strechu. Optimalizované rozmery vanu (D: od 4,60 do 5,30 m, š: 1,92 m, V: 1,90 m) v spojení s elektro-hydraulickým posilňovačom riadenia a polomerom otáčania v rozsahu od 11,30 m do 12,40 m, robia z modelu Citroën SpaceTourer obratné vozidlo, ktoré uspokojí potreby celej rodiny.

POHODA

1500x646_V2_BienEtret.jpg

Priestranný interiér vozidla Citroën SpaceTourer bol skoncipovaný v duchu cestovania a každému členovi posádky bola venovaná pozornosť na najlepšej úrovni. Každá jazda, či už na dlhej ceste alebo kratšom výlete, sa stáva momentom oddychu v priateľskej atmosfére na palube.

 

PRÍVETIVÝ INTERIÉR

SpaceTourer-Confort

Sedadlá pokrývajú mäkké a pohodlné poťahy, ktoré zaručujú maximálne komfortné sedenie.  Cestujúci v druhom a treťom rade môžu využívať samostatné posuvné sedadlá so sklopnými operadlami a komfortnými opierkami hlavy a lakťovými opierkami, ktoré zabezpečujú optimálnu pohodu.  Dokonalý komfort umožňujúci dopriať si malú rodinnú siestu.

PALUBNÁ DOSKA

SpaceTourer-Tableau-de-bord

Palubná doska je umiestnená tak, aby mal vodič všetky ovládacie prvky na dosah ruky a aby boli dobre viditeľné, vrátane prístrojového štítu s modernou grafikou, 7-palcovej dotykovej obrazovky, ovládania kúrenia, odkladacích priestorov, tlačidiel na otváranie bočných posuvných dverí s elektrickým ovládaním a všetkých ostatných potrebných prvkov.

597x597_Famille_SpaceTourer.jpg

MIESTO PRE CELÚ RODINU

Od gitary najstaršieho syna po kolobežku najmladšej dcéry, všetko sa zmestí do vozidla Citroën SpaceTourer a do jeho početných odkladacích priestorov. Už žiadne problémy s hmotnosťou nákladu!

AKO DOMA…

1500x646_Confort.jpg

Prívetivý interiér, zvýšená pozícia sedadla vodiča, posuvné sedadlá, presklená strecha, optimálny jazdný komfort a  akustické spracovanie na vysokej úrovni...

Vychutnávajte si cesty ako z pohodlia domova.

Vitajte vo vašej obývačke na kolesách!

KRÁĽ TICHA

Akustická izolácia vozidla SpaceTourer vám umožňuje cestovať s pocitom úplného pokoja... A pritom sa nezabudlo na cestujúcich vzadu! Kľúčovým slovom spracovania interiéru je ticho. Na úrovni karosérie a okolo celej kabíny (strecha, okná, palubná doska, podlaha...) boli použité absorbčné prvky a okná sú opatrené zosilneným vrstveným sklom, čo umožňuje potlačiť nežiadúci hluk a vibrácie.
1500x646_Silence.jpg

PANORAMATICKÝ VÝHĽAD NAVYŠE!

Mnoho presklených plôch, posuvné bočné dvere a presklená panoramatická strecha, vychutnajte si panoramatický výhľad, ktorý je prísľubom dobrodružstva na každej vašej ceste.
SpaceTourer-Toit-Vitre

TECHNOLOGICKÁ INTELIGENCIA

1500x646_V3_Intelligence.jpg

Okrem užitočných funkcií pre každodenné jazdy, ako je bezkľúčový prístup a štartovanie (ADML), bočné posuvné dvere s motorizovaným handsfree ovládaním, vám CITROËN SpaceTourer ponúka technológie uľahčujúce vaše jazdy.

SPACETOURER? VŽDY V SPOJENÍ

CONNECT NAV

MIRROR SCREEN

HEAD-UP DISPLEJ

Citroën Connect Nav je nový 3D navigačný systém s dotykovou obrazovkou, pripojený v reálnom čase (online) a ovládaný hlasovými povelmi alebo prostredníctvom 7-palcovej dotykovej obrazovky.  Citroën Connect Nav využíva online služby ako  TomTom Traffic na získanie aktuálnych informácií o dopravnej situácii, umiestnení čerpacích staníc aj s cenami palív a parkovísk, či na vyhľadávanie zaujímavých miest v okolí. Oceníte aj voliteľnú službu poskytujúcu informácie o nebezpečných zónach, ktorá vás na vašej ceste informuje o úsekoch so zvýšenou nehodovosťou a o nebezpečných úsekoch, ktoré sa nachádzajú na ceste.

SpaceTourer-ConnectNav
520x293_MirrorScreen_ConnectNav.jpg

Chcete počúvať hudbu z vášho smartfónu alebo nájsť vašu cestu? Je to jednoduché a intuitívne s funkciou Mirror Screen! Vaše kompatibilné aplikácie sa zobrazia na 7-palcovej dotykovej obrazovke vášho vozidla. Funkcia Mirror Screen funguje s Apple CarPlayTM a MirrorLink®. Praktické, či nie?

520x293_SpaceTourer_Affichage_Tete_Haute.jpg

Citroën vyvinul Head-up displej, ktorý vo farbe a vo vašom zornom poli premieta na priehľadnú lištu základné informácie potrebné k riadeniu. Už žiadne výhovorky: ostanete sústredný/á na vozovku!

OTVÁRA SA S RUKAMI PLNÝMI NÁKLADU

SpaceTourer-ADML


Máte plné ruky? Žiaden problém: na otvorenie bočných posuvných dverí stačí vsunúť nohu pod roh zadného nárazníka. Je to skutočná výhoda, keď potrebujete nainštalovať detskú autosedačku alebo podsedák.

VŠETKO PRE VAŠU BEZPEČNOSŤ

Adaptívny tempomat

747x322_régulateur_vitesse.jpg

Adaptívny tempomat vám umožňuje prispôsobiť rýchlosť vanu rýchlosti vozidla, ktoré ide pred ním. Tento systém automatickej regulácie rýchlosti je schopný znížiť rýchlosť až na 20 km/h použitím len plynového pedálu.

Monitorovanie mŕtveho uhla

747x322_Surveillance_Angle_Mort.jpg

Systém monitorovania mŕtveho uhla vás informuje o prítomnosti iného vozidla v mŕtvych uhloch. Pri detekcii vozidla v mŕtvom uhle sa rozsvieti oranžová dióda umiestnená v rohu spätného zrkadla.Tento systém pozostáva zo 4 snímačov umiestnených v prednom a zadnom nárazníku a aktivuje sa pri rýchlosti od 12 do 140 km/h.

Identifikátor dopravného značenia

747x322_limite_vitesse.jpg

Táto skutočná novinka funguje pomocou kamery umiestnenej v hornej časti čelného skla. Vodičovi neustále poskytuje informácie o aktuálnom obmedzení dopravy. Keď kamera detekuje dopravnú značku s obmedzením rýchlosti, môžete stlačením tlačidla akceptovať odporúčanú rýchlosť.

Active Safety Brake (systém aktívneho núdzového brzdenia)

747x322_active_safety_breaj.jpg

Tento systém umožňuje znížiť zranenia cestujúcich tým, že vďaka multifunkčnej kamere umiestnenej v hornej časti čelného skla brzdí v nasledujúcich prípadoch namiesto vodiča:                                                                                            
0-30 km/hod: vyhnutie sa zrážke s mobilnou alebo fixnou prekážkou, prípadne s chodcami.
nad 30 km/hod: zníženie rýchlosti pred nárazom.

Top