Zobraziť obsah
Konfigurátor Nový Citroën C3
Nakonfigurujte si svoj Citroën C3
Máte záujem o Citroën C3? Premiestnite sa za volant svojho budúceho mestského auta s konfigurátorom Citroën! Prispôsobte si svoj Citroën C3 podľa svojich predstáv, od výberu farby až po výbavu, motor a detaily.
Existujúce verzie pre Citroën C3
Váš Citroën C3 je dostupný v nasledujúcich výbavách: You!, Plus a Max. Každá z týchto verzií obsahuje rad štandardného vybavenia a príslušenstva, ktoré vyhovuje vašim potrebám. Ak chcete svojmu Citroënu C3 dodať extra punc originality.
Výber motora
Váš Citroën C3 je dostupný v naftovej (BlueHDI 100) aj benzínovej (PureTech 83, Puretech 110) verzii. V závislosti od zvolenej verzie a motora je vaše mestské auto dostupné s manuálnou prevodovkou alebo automatickou prevodovkou EAT6, ktorá vám ponúka plynulé radenie prevodových stupňov a optimálny komfort jazdy.
Dizajn interiéru a exteriéru
Z hľadiska dizajnu je k dispozícii veľa možností, ako napríklad výber farby, polepy na streche a kolesá. Vo svojom novom Citroëne C3 si môžete vybrať z množstva rôznych prevedení, aby ste si vytvorili interiér podľa svojho vkusu.
Rozmery Citroënu C3

Citroën C3 je s dĺžkou 3 996 mm, šírkou 1 749 mm a výškou 1 474 mm mestským autom, ktoré sa pohodlne usadí v meste aj na cestách. Kompaktné rozmery, ale bez kompromisov v batožinovom priestore s objemom 300 litrov bez ohľadu na zvolenú verziu.