Zobraziť obsah
KONFIGURÁTOR MOMENTÁLNE NEDOSTUPNÝ
Ospravedlňujeme sa, ale pre daný model momentálne nie je dostupný konfigurátor. V krátkom čase bude spustený. Ďakujeme za pochopenie.
Konfigurátor je momentálne nedostupný
Ospravedlňujeme sa, ale momentálne prebieha údržba konfigurátora. Ďakujeme za pochopenie.

 

 

 

 

Vyskladajte si svoj nový Citroën C5 aircross alebo C5 aircross plug-in hybridné suv
Chcete moderné a ultrapohodlné SUV? Nakonfigurujte si svoj Citroën C5 Aircross v spaľovacej alebo plug-in hybridnej verzii výberom z niekoľkých farebných prevedení, motorov, dizajnu interiéru a exteriéru a výbavy.
Výber verzií pre Citroën C5 aircross & Citroën C5 aircross plug-in hybrid
Vyberte si zo 4 povrchových úprav pre termálnu verziu: Live, Feel, Shine a Shine Pack a 3 pre plug-in hybridnú verziu: Feel, Shine a Shine Pack. Každá verzia ponúka svoju štandardnú a voliteľnú výbavu a príslušenstvo, ako aj svoje motorizácie a vnútorné prostredie.
Motorizácie k dispozícii
Po motorickej stránke je Citroën C5 Aircross k dispozícii v benzínových (PureTech 130 S&S)  motoroch a manuálnych alebo automatických prevodovkách. Plug-in hybridná verzia ponúka motor Hybrid 225 s HT 200V – 13,2 KWH li-ion batériou s dojazdom 55 km a benzínový motor PureTech 180 s 8-stupňovou automatickou prevodovkou EAT8.
Dizajn interiéru a exteriéru

Citroën C5 Aircross je dostupný v rôznych farbách: Banquise White, Pearly White, Black Perla Nera, Platinium Grey, Tijuca Blue, Steel Grey a Volcano Red. V plug-in hybridnej verzii sú dostupné aj modré olemovania. Môžete si tiež vybrať z ponuky diskov, ktoré dotvoria vzhľad vášho SUV.

V priestore pre cestujúcich máte na výber z niekoľkých atmosfér a látok v čiernej, šedej alebo béžovej farbe, aby ste si vytvorili interiér podľa svojich predstáv.

Rozmery suv Citroën C5 aircross & Citroën C5 aircross plug-in hybrid

Ako každé správne SUV, aj Citroën C5 Aircross a Citroën C5 Aircross Plug-in Hybrid kombinujú komfort a modularitu. Ich interiéry sú rovnako priestranné, ako aj funkčné, pričom eleganciu nenechávajú bokom. Ich zvláštnosťou sú 3 samostatné sedadlá vzadu posuvné až o 150 mm, sklopné a aj výsuvné.

V kombinácii s 2-úrovňovou podlahou je batožinový priestor optimálny, od 460 l do 1 630 l. SUV tiež meria 4500 mm na dĺžku, 1969 na šírku a 1654 mm.

Voliteľná výbava k dispozícii

Citroën C5 Aircross a jeho hybridná verzia ponúka rozsiahle štandardné vybavenie v závislosti od motorizácie, aby ponúkli optimálnu bezpečnosť, pohodlie na palube a jazdu, ako je kožený volant, 12V zásuvky na stredovej konzole a v batožinovom priestore, elektrické a vyhrievané spätné zrkadlá alebo detekcia podhustenia pneumatík. Na želanie je k dispozícii mnoho ďalšieho voliteľného príslušenstva a doplnkov. Prezrite si ich a vytvorte si ultrapraktické komfortné SUV, ktoré vám bude vyhovovať vašim potrebám.