[cle1: REDIRECTION_DANS Lang:sk] [cle1: SECONDES Lang:sk]

Citroën Advanced Comfort

NAŠA ZNAČKA JE UŽ SKORO 100 ROKOV ÚZKO SPOJENÁ S POJMOM:
KOMFORT!

Od svojho vzniku v roku 1919 bol CITROËN vždy na špici automobilového komfortu. Jeho súčasnú líderskú pozíciu ilustruje prísľub značky "Be different, feel good" (buď iný, cíť sa dobre) a štyri kľúčové ciele programu CITROËN ADVANCED COMFORT®: odfiltrovať vonkajšie nepriaznivé vplyvy, uľahčiť život vo vozidle, zaistiť plynulejšie používanie vozidla a zmierniť duševnú záťaž.
Tranche-5.jpg

KDE NÁJDETE CITROËN ADVANCED COMFORT?

-

S programom CITROËN ADVANCED COMFORT® upevňuje Značka s dvojitými šípmi v znaku svoje know-how vyvíjaním vhodných odpovedí na všetky vaše očakávania.

Program CITROËN ADVANCED COMFORT® odhalíte veľmi ľahko!
Stačí nájsť logo CITROËN ADVANCED COMFORT® v hornej časti strany a spustiť animáciu, pomocou ktorej odhalíte exkluzívne atribúty komfortu vozidla, ktoré ste si vybrali.

GIF2.gif
597x597.jpg

UĽAHČENIE ŽIVOTA VO VOZIDLE

Nakoľko veľa času strávite na palube vášho vozidla, vďaka veľkorysému priestrannému a funkčnému vnútornému priestoru, v ktorom nechýba dostatok odkladacích priestorov, CITROËN vyvinul maximálne úsilie na to, aby vaša jazda bola čo najpohodlnejšia ... Nemusíte už zatvárať oči, aby ste sa cítili ako doma!

A ako sa to prejavuje konkrétne?

S Top Box® v modeli CITROËN C4 Cactus alebo s Modutop® v modeli CITROËN Berlingo budete mať dostatok miesta na to, aby ste všetko mali na dosah ruky bez preplnenia vnútorného priestoru vášho vozidla nákladom!

ODFILTROVANIE VONKAJŠÍCH RUŠIVÝCH VPLYVOVMáte radi pokojnú a bezstarostnú jazdu? Program CITROËN ADVANCED COMFORT® myslí na vás a vytvoril pohodlný, funkčný a pokojný vnútorný priestor vďaka premysleným podvozkových častiam, ktoré účinne filtrujú nerovnosti na vozovke, pohodlným sedadlám a upokojujúcemu vylepšenému odhlučneniu... Ozajstná ochranná ulita poskytujúca pohodu pre tých, ktorí majú problém ráno vstáť z postele, ako aj pre tých, ktorí si večer potrebujú odpočinúť!

A ako sa to prejavuje konkrétne?

Presvetlenie, modularita, pocit ochrannej ulity vďaka Pack Lounge, jedinečná konektivita a komfort odpruženia: Nový CITROËN C4 Picasso zahŕňa všetky funkcie programu CITROËN ADVANCED COMFORT®.597x597.jpg
597x597_Page_CAC.jpg

ZAISTENIE PLYNULEJŠIEHO POUŽÍVANIAUž žiadne problémy s konektivitou a hodinami telefonovania na palube vozidla počas jazdy... S užitočnými a intuitívnymi podpornými technológiami riadenia a zvýšenou možnosťou pripojenia vašich osobných zariadení budete mať zabezpečené neustále pripojenie k vášmu vozidlu.

Každodenná jazda je pohodlnejšia, jednoduchšia a bezpečnejšia.
597x597_1.jpg

ZMIERNENIE DUŠEVNEJ ZÁŤAŽE

Po náročnom dni si všetci potrebujeme vydýchnuť!

Štvrtým cieľom programu CITROËN ADVANCED COMFORT® je zmierniť vašu mentálnu záťaž a zbaviť vašu myseľ akýchkoľvek starostí! Pokoj na palube vášho vozidla zabezpečuje upokojujúce a personalizovateľné náladové osvetlenie, jemné a príjemné materiály a optimálna kvalita vzduchu pre vaše zdravie...

Prečo by nemohol byť vnútorný priestor vášho vozidla zdrojom pohody a pokoja?

Presvedčte sa o tom sami testovacou jazdou!

... A JAZDITE BEZ STAROSTÍ S PROGRAMOM CITROËN ADVANCED COMFORT® !

Top