Zobraziť obsah

CITROËN INSPIRED BY YOU

Od roku 1919 sme odvážni a kreatívni a to s jediným cieľom: prinášať dostupné vozidlá pre váš každodenný život. Čerpáme inšpirácie z vašich očakávaní. Citroën je populárna značka v ušľachtilom zmysle slova. Inovuje, pričom zostáva verný svojej DNA. Inšpirácia prítomná v úplne prvom vozidle až po elektrické vozidlá. 100% elektrické a dostupné pre všetkých, ktorý opäť prináša revolúciu v našom spôsobe nazerania na mobilitu.

JEDINEČNÝ A ODVÁŽNY DIZAJN

Dizajn vozidiel Citroën vynikne už na prvý pohľad. Harmonicky spája „jedinečnosť a jednoduchosť“, aby sme použili slová Pierra Leclercqa, riaditeľa dizajnu značky. Medzi odkazmi na ikonické modely a túžbou vytvárať nové zážitky Citroën neustále ponúka jedinečné vozidlá plné inovatívnych prvkov.

PRISPÔSOBENÉ NA MIERU

Pretože dbáme na vaše očakávania, naše vozidlá ponúkajú množstvo možností personalizácie. Citroën vám umožňuje navrhnúť vozidlo, ktoré vyzerá ako vy a odráža váš charakter. Môžete si vybrať zo širokej škály farieb karosérie alebo dvojfarebných farieb zladených s exkluzívnymi Colour Packmi. Prostredie interiéru tiež ponúka široký rozsah personalizácie pre dosiahnutie jedinečného štýlu ktorý vám vyhovuje.

PROGRAM CITROËN ADVANCED COMFORT®

Od svojho založenia v roku 1919 Citroën vždy navrhoval vozidlá tak, aby stáli v popredí automobilového komfortu. Táto jedinečná ochranná známka je dnes vyjadrená prostredníctvom štyroch hlavných pilierov inovácie programu Citroën Advanced Comfort® a prináša pohodlia, praktickosť, plynulosť a pokoj.

UŽITOČNÉ TECHNOLÓGIE

Citroën vybavuje svoje vozidlá množstvom asistenčných technológií pre podporu vodiča a prináša bezpečnosť a pohodlie. Značka tiež ponúka prepojené služby pre jednoduchšie a bezpečnejšie cesty. Po motorickej stránke je rad Citroënu pravidelne dopĺňaný o 100% elektromobily a nabíjateľné plug-in hybridy.

VÁŠ NÁZOR NÁS ZAUJÍMA

Citroën Advisor ponúka názory našich zákazníkov online a transparentne a to tak o našich predajných miestach, ako aj o našich predajných a servisných miestach a našich vozidlách. Počúvame vás.