[cle1: REDIRECTION_DANS Lang:sk] [cle1: SECONDES Lang:sk]

Saganovci jazdia na autách Citroën

Aj preto sa spoločnosť Citroën Slovakia dohodla na partnerstve s Petrom Saganom, predstaviteľom mladej, dynamickej generácie športovcov, ktorí aj vďaka svojej húževnatosti a odvahe dosahujú medzinárodné úspechy a zviditeľňujú tak Slovensko v celom svete.

Tento mladý slovenský cyklista, ktorý dosahuje výrazné športové úspechy na medzinárodných podujatiach, sa tak stáva ambasádorom značky Citroën na Slovensku.

Medzi najvýznamnejšie triumfy Petra Sagana patrí úspešné účinkovanie v najprestížnejších cyklistických pretekoch TOUR de FRANCE s 3 etapovými víťazstvami a so ziskom zeleného dresu najaktívnejšieho jazdca. Darí sa aj jeho bratovi Jurajovi, ktorý preteká za rovnaký tím CANNONDALE PRO CYCLING, a ktorý tiež zaznamenáva pozoruhodné medzinárodné úspechy.

Partnerstvo značky CITROËN a cyklistického tímu CANNONDALE PRO CYCLING, za ktorý pretekajú obaja bratia Saganovci sa teda rozšíri aj na Slovensko.

Pri svojich presunoch za športovými aktivitami, ale aj v súkromí sa budú spoliehať na top modely značky CITROËN: Peter SAGAN bude jazdiť na elegantnom vozidle Citroën C5 Tourer 3,0 V6 s hydropneumatickým pružením a jeho brat Juraj na najvyššom predstaviteľovi prémiovej línie značky – Citroën DS5 Hybrid Sport. V priebehu roka si vyskúšajú aj ostatné modely značky CITROËN.

Citroen_Sagan_6
Top