[cle1: REDIRECTION_DANS Lang:sk] [cle1: SECONDES Lang:sk]

CITROËN ADVANCED COMFORT®

1500x500_Citroen_Advanced_Comfort_flou

Verný DNA Značky a programu Citroën Advanced Comfort®, Citroën C3 Aircross SUV využíva celé know-how Citroën a poskytuje vám optimálny jazdný komfort.

Cieľom je z každej cesty urobiť stále príjemnejší moment života odfiltrovaním všetkých nerovností ako v ochrannej ulite. Príkladný komfort vo vozidle zabezpečuje:

- komfort sedadiel vďaka ich širokým a veľkorysým sedákom,
- komfort odpruženia poskytujúci referenčný systém odpruženia Citroën vo všetkých jazdných podmienkach,
- komfort odizolovania so starostlivo vypracovanou akustickou izoláciou.

ODHAĽTE HO VO VIDEU

Citroën C3 AIRCROSS SUV, inšpirovaný konceptom C-Aircross, ktorý bol odhalený začiatkom roka 2017, pokračuje v ofenzíve značky v segmente SUV a presadzuje sa prirodzeným spôsobom svojou odlišnosťou: v jeho jedinečnom štýle sa snúbi robustnosť a originalita v súlade s DNA značky Citroën a so základnými princípmi segmentu SUV. Odhaľte ho vo videu. 

 

C3A_SUV

SUV NOVEJ GENERÁCIE

SUV NOVEJ GENERÁCIE

Citroën C3 AIRCROSS sa vo svete SUV odlišuje svojim postojom plným sily,
originality a sviežosti.

V jeho štýle sa snúbi robustnosť a ochrana vďaka vysokej kapote, korú zvýrazňujú chrómované dvojité šípy, v ktorých je inegrovaný svetelný LED podpis.

Zadné postranné okienka stvárnené podľa vzoru konceptu C-Aircross,
vyhotovené z karbonátu s farebnou fóliou v strede, vytvárajú ostrý grafický kontrast
na úrovni zadného stĺpika.

Na palube tohto SUV novej generácie využijete nevídanú vysokú polohu miesta vodiča.

POHODLNÁ JAZDA NA VŠETKÝCH TYPOCH TERÉNU: GRIP CONTROL S FUNKCIOU HILL ASSIST DESCENT

747x322_Grip_Control_C3_Aircross-flou

Ovládajte cestu s týmto SUV! Zvýšená svetlá výška vozidla, veľké kolesá a systém Grip Control s Hill Assist Descent umožňujú vydať sa za dobrodružstvom na akomkoľvek type cesty.

Citroën C3 AIRCROSS SUV tak môže modulovať pohyblivosť svojich predných kolies v závislosti od daného terénu a uchovávať svoju rýchlosť klesania aj pri veľkom sklone svahu.

OBRATNÝ V MESTE VĎAKA PARKOVACIEMU ASISTENTOVI A REŽIMU TOP REAR VISION

C3A_agile

Citroën C3 AIRCROSS SUV, ktorý zvláda bez problémov jazdu v meste ako aj na cestách mimo mesta, vám zjednoduší váš každodenný život. V meste vám technológia Park Assist pomôže pri vašich parkovacích manévrovaniach.

Cúvacia kamera s režimom Top Rear Vision umožňuje zobraziť na 7’’ dotykovom displeji priestor za vozidlom v uhle 180°.

 

 

VNÚTORNÝ PRIESTOR & VÝBORNÁ MODULARITA

Vysoko posadená a vynaliezavá architektúra vozidla Citroën C3 AIRCROSS SUV mu zabezpečuje najlepší vnútorný priestor vo svojej kategórii a nevídaný komfort: 5 miest na sedenie so širokým priestorom na nohy a nad hlavami. Batožinový priestor má výnimočný objem 410 litrov, ktorý sa vďaka jeho posuvnej lavici delenej v pomere 2/3-1/3 dá zväčšiť až na 520 litrov. Na zabezpečenie kompletnej modularity možno sedadlo spolujazdca vpredu sklopiť a získať tak nakladaciu dĺžku 2,4 metra.

1500x646_Habitabilité_C3_Aircross_flou

ROBUSTNÝ A OCHRANNÝ DIZAJN

SUV_robuste

Citroën C3 AIRCROSS SUV má úplne nový postoj v tomto segmente vďaka jeho krátkej a zároveň vysoko posadenej svalnatej kapote. Pôsobí robustne a svojou horizontálnou rovnováhou a ušľachtilými vypuklými kontúrami presadzuje svoj svetelný podpis vpredu i vzadu bez akéhokoľvek náznaku agresivity.

SUV preberá grafický podpis Citroën so svetlometmi rozdelenými do dvoch úrovní. Zhodnocujú výraz prednej strany vozidla a dodávajú mu rovnaký svetelný podpis pre všetky nové modely značky.

Výrazná zadná časť vozidla Citroën C3 AIRCROSS SUV zvýrazňuje šírku a svalnatý charakter SUV. Zadné svetlá s 3D efektom pripomínajú ducha príbuzenstva s Citroënom C3 a konceptom C-Aircross.

Ako ozajstné SUV, Citroën C3 AIRCROSS SUV má rozširovacie lemy blatníkov na úrovni podbehov kolies a prahy dverí s ochranou proti drobným škrabancom

.

MNOŽSTVO KOMBINÁCIÍ: ODVÁŽTE SA VYBRAŤ SI FARBU!

Citroën C3 AIRCROSS SUV si môžete upraviť podľa vášho vkusu: ponúka 8 farieb karosérie, 2 farby strechy a 4 Pack Color. Celkovo si môžete vybrať z množstva kombinácií.

Nič nie je nechané na náhodu, personalizácia je premyslená do najmenších detailov: sklá zadných postranných okienok s efektom žalúzií a strešné nosiče dopĺňajú farebné kryty spätných zrkadiel, ozdobné rámy svetlometov a stredové krytky kolies.

Úpravy na mieru sa prejavujú aj v interiéri, ktorú ponúka na výber 5 veľmi odlišných vyhotovení.

Sériové vyhotovenie, príplatkové vyhotovenie Metropolitan Grey, Urban Red, Hype Mistral a Hype Colorado: ponúkajú rôznorodé spracovania interiéru inšpirované svetom módy alebo zariadení do bytu.

Môžete si podľa vašej chuti vybrať klasické farby alebo zmierniť kontrasty. Takisto si môžete upraviť podľa vášho vkusu kolesá a vybrať si zo škály 16’’ ozdobných krytov kolies a 16’’ alebo 17’’ hliníkových diskov alebo diskov s diamantovým výbrusom.

Rozmery CITROËN C3 AIRCROSS SUV

Dĺžka

4154 mm

Šírka

1756/1976 mm

Výška

1597/1637 mm

Objem batožinového priestoru

410 / 1289 m3

597x400_coffre_C3_Aircross

OBJEM BATOŽINOVÉHO PRIESTORU
AŽ 520 LITROV

Pokiaľ ide o batožinu, cestujúci nie sú obmedzení, pretože vozidlo Citroën C3 Aircross SUV sa môže pochváliť najväčším batožinovým priestorom
vo svojom segmente a ľahším prístupom vďaka širokému vstupu, veľkému otvoru zadných výklopných dverí
a nízkej nakladacej hrane.

Jeho príkladný batožinový objem 410 litrov možno pomocou posuvnej zadnej lavice (v maximálnej polohe vpredu) zväčšiť na 520 litrov.

Po sklopení zadných sedadiel predstavuje celkový objem nákladného priestoru 1255 litrov.

Praktický Citroën C3 Aircross SUV na každodenné jazdy je tiež vybavený odnímateľným krytom batožinového priestoru, ktorý možno vertikálne uložiť za zadnú lavicu,
aby bolo možné prevážať vysoké predmety.

Ďalším dômyselným prvkom umožňujúcim získať rovnú podlahu so sklopenými operadlami zadných sedadiel je prestaviteľná podlaha batožinového priestoru, ktorú možno umiestniť v dvoch rôznych výškach.

5 ŠTÝLOV INTERIÉRU

HYPE COLORADO

747x322_ambiance_Hype_Colorado_C3_Aircross

Štýl interiéru Hype Colorado je určený pre náročnejších zákazníkov. Používa najkvalitnejšie mäkké materiály a spracovanie v odtieni Colorado, ktorý sa objavuje na polo kožených sedadlách, na dvojfarebnomvolante a na palubnej doske.

HYPE MISTRAL

747x322_ambiance_hype_mistral_C3_Aircross

Štýl Hype Mistral evokuje luxus. Čalúnenie je kombináciou čiernej kože s látkou s pepitovým vzorom a palubná doska je potiahnutá materiálom TEP (látkou s polyuretánovou vrstvou). Výduchy klimatizácie sú zvýraznené saténovo chrómovanou lištou.

METROPOLITAN GREY

747x322_ambiance_urban_red_C3_Aircross

Štýl Metropolitan Grey, pre ktorý je dôležitý priestor, jas a pohoda na palube, ponúka svetlé tóny a príjemné textilné materiály, ktoré sa objavujú aj ako ozdobné prvky na palubnej doske. Výduchy klimatizácie sú zvýraznené oranžovou lištou.

URBAN RED

747x322_ambiance_urban_red_C3_Aircross-v2

Poťah Urban Red vyžaruje silu a posilňuje technologický charakter tohto SUV. Prináša kontrast medzi tmavými farbami a výraznou červeno-oranžovou textúrou na sedadlách z látky Quartz Dark Grey a tiež na výduchoch klimatizácie. 

ŠTANDARDNÝ ŠTÝL

747x322_ambiance_serie_C3_Aircross

Štandardný štýl kladie dôraz na čistý striedmy dizajn so sivou textúrovanou palubnou doskou a látkovým čalúnením sedadiel Mica Grey, s bielou lištou okolo výduchov klimatizácie.

OTVÁRATEĽNÉ PANORAMATICKÉ STREŠNÉ OKNO

Veľká presklená plocha (skoro jeden meter vnútronej dĺžky okna) a otvor veľkých rozmerov umožňuje výnimočné presvetlenie a posilňuje pocit pohody na palube, či už je strešné okno otvorené alebo zatvoené.

Každá cesta sa stane plnohodnotným zážitkom.

Dva elektrické ovládače umožňujú intuitívnym spôsobom ovládať funkciu otvárania strešného okna ako aj polohu tieniacej clony, aby ste si nastavili želanú úroveň presvetlenia v kabíne.

TECHNOLÓGIE

FAREBNÝ HEAD-UP DISPLEJ

747x322_Affichage_Tete_Haute_C3_Aircross-flou

Pomocou head-up displeja máte neustále k dispozícii základné informácie o jazde bez toho, aby ste opustili zrak z vozovky: tieto informácie sa premietajú vo farbe na vysúvaciu lamelu priamo vo vašom zornom poli.  

BEZDRÔTOVÉ NABÍJANIE SMARTFÓNOV

747x322_Recharge_Sans_Fil_C3_Aircross-flou

Citroën C3 AIRCROSS ponúka konektivitu s intuitívnym ovládaním. Odkladací priestor v stredovej konzole umožňuje indukčné bezdrôtové nabíjanie vášho smartfónu. Vďaka funkcii  Mirror Screen s Apple CarPlay a Android Auto (dostupné neskôr) sú kompatibilné aplikácie vo vašom smartfóne takisto dostupné na 7-palcovom dotykovom displeji

12 PODPORNÝCH PRVKOV RIADENIA

BEZPEČNOSŤ A POKOJ

PARKOVACÍ ASISTENT

AUTOMATICKÉ PREPÍNANIE SVETIEL DO DIAĽKY

ROZPOZNÁVANIE RÝCHLOSTNÝCH ZNAČIEK

ACTIVE SAFETY BRAKE

1500x500_ADAS-flou

Nový C3 Aircross kladie dôraz na intuitívne technológie, ktoré zaistia pokojnú a bezpečnú jazdu a zahŕňajú celý rad podporných prvkov riadenia a bezpečnostných technológií  v strednej časti palubnej dosky na dotykovej obrazovke, ktoré prispievajú k zlepšeniu bezpečnosti každej cesty.

Citroën C3 AIRCROSS sa ľahko ovláda v meste ako aj na cestách mimo mesta a je praktickým vozidlom na každodenný život, ktoré sa ľahko zaparkuje pomocou cúvacej kamery a radarov. Technológia  Park  Assist uľahčuje a sprevádza vaše parkovacie manévrovanie pri paralelnom, pozdĺžnom a šikmom parkovaní.

 

Táto funkcia zabezpečuje prepínanie diaľkových a stretávacích svetiel v závislosti od premávky, keď systém detekuje vozidlá. Jazda v noci je bezpečnejšia a umožňuje vám sústrediť sa naplno na cestu.

 

Rozpoznávanie dopravných značiek s rýchlostným značením a rýchlosť odporúčaná systémom umožňujú vášmu SUV prispôsobiť rýchlosť jazdy podľa informácií, ktoré zachytáva kamera. Obmedzenie rýchlosti sa nepretržite zobrazuje.

 

1500x500_C3_Aircross_Active_Safety_Brake-flou

Multifunkčná kamera v hornej časti čelného skla detekuje prekážky, ako sú napríklad vozidlá idúce v tom istom smere alebo stojacie vozidla. Pri rýchlosti od 5 do 85 km/h čidlo automaticky aktivuje brzdy, pokiaľ je detekované riziko kolízie.

597x500_Grip_Control_C3_Aircross

SYSTÉM GRIP CONTROL S FUNKCIOU HILL ASSIST DESCENT

Citroën C3 Aircross SUV s vylepšeným systémom pohyblivosti Grip Control ponúka skutočne všetranné riadenie
a je určený na akýkoľvek typ vozovky bez ohľadu na podmienky a povrch.

Systém Grip Control ponúka 5 režimov a zvyšuje bezpečnosť za každých okolností.

Systém Grip Control možno nechať fungovať automaticky v režime Standard
alebo si zvoliť niektorý z ostatných režimov (Piesok, Blato, Sneh, ESP OFF).

So systémom Grip Control je spojená funkcia Hill Assist Descent, ktorá auto udrží
v nízkej rýchlosti aj na veľmi strmých svahoch.


Táto technológia umožňuje zachovať dráhu vozidla a znižuje riziko
preklzovania kolies pri zjazde zo svahu.

KONEKTIVITA & INTUITÍVNOSŤ

MIRROR SCREEN

747x322_Mirror_Screen_C3_Aircross-flou

Funkcia Mirror Screen využíva technológie Android Auto (dostupné neskôr), Apple Car Play™ a MirrorLink® a umožňuje bezpečné využívanie  multimediálneho obsahu a aplikácií vo vašom smartfóne ich duplikovaním a  ovládaním cez 7-palcovú dotykovú obrazovku.

CONNECT NAV

747x322_Connect_Nav_C3_Aircross-flou

Táto navigácia novej generácie disponuje mapovými podkladmi TomTom, ktoré sú pravidelne aktualizované.

CITROËN CONNECT BOX

747x322_Connect_Box_C3_Aircross-flou

Táto služba (alebo tiesňové volanie) vám umožňuje neustály kontakt s centrom špecializovaných asistenčných služieb v prípade poruchy alebo dopravnej nehody.


ÚČINNÉ MOTORIZÁCIE

K pokrokovým technológiam a prísľubu jedinečných jázd prispieva široká škála
úsporných a účinných motorizácii najnovšej generácie. Toto SUV má v ponuke
benzínové motorizácie PureTech a dieselové BlueHDi.

C3A_motorisations
Top