CITROËN Konfiguruj

[cle1: REDIRECTION_DANS Lang:sk] [cle1: SECONDES Lang:sk]

[cle1: CFGV3_ERROR_MESSAGE Lang:sk]

NAKONFIGURUJTE SI SVOJ NOVÝ CITROËN C5X

Máte záujem o nový Citroën New C5X? Predstavte si, že sedíte za volantom svojho budúceho sedanu vďaka konfigurátoru Citroën! Od výberu farby karosérie, až po výbavu, ako aj motor a farby interiéru. Prispôsobte si svoj Nový Citroën C5 X podľa svojich predstáv.

Dostupné verzie pre Nový Citroën C5X
Váš nový Citroën C5X je dostupný v nasledujúcich povrchových úpravách: Feel, Feel Pack, Feel Business, Shine a Shine Pack. Všetky tieto verzie zahŕňajú celý rad štandardného vybavenia a príslušenstva, ktoré splnia všetky vaše potreby.

Výber motora

Pokiaľ ide o motor, váš Nový Citroën C5 X je k dispozícii v benzínovej verzii (PureTech 130 S&S, Puretech 180 S&S) a v hybridnej verzii. V závislosti od zvolenej verzie a motora je váš sedan vybavený automatickou prevodovkou EAT8, ktorá vám ponúka plynulé radenie prevodových stupňov a optimálny jazdný komfort.

Dizajn interiéru a exteriéru

Nový Citroën C5 X má avantgardný štýl, ktorý spája eleganciu sedanu, dynamiku a všestrannosť, ako aj modernosť a robustný vzhľad SUV. Tento sedan ponúka mnoho možností prispôsobenia, ako je výber farby, farby strechy alebo ráfikov. Máte tak k dispozícii niekoľko farieb: modrá, šedá, čierna a biela. Vo vnútri priestoru pre cestujúcich vášho Nového Citroënu C5 X si môžete vybrať z rôznych atmosfér, aby ste mali vozidlo, aké chcete.

Rozmery nového Citroënu C5X

Nový Citroën C5X s dĺžkou 4805 mm, šírkou 1859 mm a výškou 1485 mm ponúka komfortný priestor na palube. Kufor ponúka objem 485L bez ohľadu na zvolenú verziu.

Vybavenie k dispozícii

Skombinujte pohodlie, bezpečnosť a potešenie z jazdy vďaka mnohým štandardným výbavám dostupným v závislosti od zvolenej výbavy: Highway Driver Assist, sledovanie mŕtveho uhla na dlhé vzdialenosti atď.

Top