Zobraziť obsah

ELEKTRICKÉ VOZIDLÁ CITROËN

100 % elektrické vozidlá Citroën

Rozhodnite sa pre zodpovednú mobilitu s vozidlami z radu plne elektrických vozidiel Citroën.

Malé mestské autá, hatchbacky, minivany alebo úžitkové vozidlá, Citroën vám ponúka celý rad vozidiel v 100% elektrických verziách.

 

Objavte mnohé výhody elektromobilu:

Plynulá a tichá jazda, okamžitý krútiaci moment, nulové emisie CO2, neobmedzená jazda v čase dopravných špičiek, rýchle nabíjanie a iné.

Skutočná koncentrácia technológií prispôsobených na väčšinu spôsobov použitia, ktoré zvládnu výzvy zajtrajška už dnes.

VÝHODY

100% elektrický pohon

 • Využite jedinečný jazdný komfort vďaka 100% elektrickej motorizácii.
 • Vaše vozidlo je tiché a ľahko sa s ním manévruje pri všetkých vašich cestách v meste aj na cestách.
 • Vaše elektrické vozidlo sa vďaka dojazdu až 350 km v cykle WLTP v závislosti od modelu perfektne hodí do mestskej premávky ako aj na dlhé cesty.

Rôzne riešenia nabíjania

 • Váš elektromobil Citroën sa dá jednoducho dobiť kdekoľvek.
 • Doma alebo v práci, na domácej zásuvke alebo Wallboxe, na vyhradenej nabíjacej stanici na verejných komunikáciách, na parkoviskách a na diaľnici.
 • Časy nabíjania sa líšia v závislosti od vozidla a zvoleného riešenia nabíjania.

Špecializované e-služby

 • Ak si chcete zjednodušiť každodenný život, využite výhody našej ponuky elektrických služieb (k dispozícii v závislosti od modelu). 
 • S aplikáciou My Citroën si môžete kedykoľvek skontrolovať dojazd, naplánovať nabíjanie či nastaviť teplotu vo vozidle pred jazdou.
 
KAŽDODENNÉ VÝHODY

Používaním elektrického vozidla môžete šetriť každý deň:

 

 • Náklady na používanie elektrického vozidla (okrem energie) sú približne o 30 % nižšie ako v prípade vozidla so spaľovacím motorom (vrátane predĺženej záruky, pravidelnej údržby a opotrebovania dielov), údržba je jednoduchšia a návštevy servisu menej časté.

 

 • Výhody pre majiteľov elektromobilov:
  • Rozširujúca sa sieť nabíjacích staníc
  • Znížený poplatok za zápis vozidla
  • Zelená, výnimočná EČV
  • Vstup do nízkoemisnej zóny
  • Lacnejšie PZP
  • Nižšie dane.

CITROËN AMI ÉLECTRIQUE

AMI répond à vos nouveaux besoins en mobilité pour vos déplacements courts et vos préoccupations environnementales.

Il offre 2 places, est 100% électrique, ultra-compact et personnalisable. Il est accessible à tous, sans permis de conduire, avec des offres ultra-compétitives, pour 1h, 1 journée, 1 semaine, 1 mois 1 an. Vous pouvez l'acheter on-line et être livré à domicile.

Citroën AMI  est disponible à la commande. 

 

NOVÝ ËLEKTRICKÝ Ë-C3

Zabudnite na všetko, čo viete o elektrických vozidlách. 100% Nový Citroën ë-C3, 100% elektrický.

 • NAJLEPŠÍ KOMFORT V TRIEDE: úplne nový model ë-C3 prvýkrát ponúka oceňované odpruženie Citroën Advanced Comfort® spojené s novým štýlom sedadiel Citroën Advanced Comfort®. Plne elektrický model ë-C3 ide ešte ďalej s nulovým hlukom a nulovými vibráciami, čím prináša jazdu bez stresu.
 
 • Jednoduchý život s elektromobilom vďaka 44 kWh batérii poskytujúcej dojazd až 320 km WLTP a 100 kW vďaka jednosmernému rýchlemu nabíjaniu z 20 na 80 percent kapacity len za 26 minút.
 
 • PLNE VYBAVENÝ, úplne nový Citroën ë-C3 prekvapuje komplexným portfóliom výbavy, inteligentnými riešeniami vrátane úplne nového C-ZEN LOUNGE, inovatívneho prístupu, ktorý pretvára palubnú dosku.

 

 

ËLEKTRICKÝ CITROËN Ë-C4

Citroën ë-C4 100% ëlectric vám umožňuje jazdiť každý deň v plne elektrickom režime, v dokonalej izolácii od vozovky a okolitého sveta, v úplnom tichu a pokoji, ako v bavlnke: všetky vonkajšie podnety sú odfiltrované.

 

Tichý chod, plynulý pohyb vozidla, potešenie z jazdy, hebké pruženie, mäkké pohodlné sedadlá Advanced Comfort, žiadne vibrácie v interiéri, ergonomické špecializované rozhrania a služby s jednoduchou obsluhou – to všetko prispieva k umocneniu pohodlia všetkých cestujúcich vo vozidle.

 

 

ËLEKTRICKÝ CITROËN Ë-C4 X

Jeho vzhľad, komfort a praktickosť na palube sú rovnaké ako u verzie s spaľovacím motorom. Ë-C4 X Ëlectric poskytuje jazdný zážitok bez hluku a bez emisií CO2."

 

Tichá a plynulá jazda, komfortné odporuženie s hydraulickými dorazmi, mäkké a pohodlné sedadlá s programom Advanced Comfort, žiadne nepríjemné vibrácie v interiéri, ergonomické ovládacie prvky a jednoduché nábíjanie - to všetko výrazne prispieva k zlepšeniu komfortu všetkých pasažierov vo vozidle.

 

 

NOVÝ CITROËN Ë-BERLINGO 100% ËLECTRIC

Spoločnosť Citroën je priekopníkom v oblasti rodinných vozidiel od roku 1996 a teraz rozširuje svoju ponuku aj o elektrickú verziu modelu Berlingo, rodinného vozidla s modulárnym priestorom a vynikajúcou úložnou kapacitou.


V novom Citroëne ë-Berlingo 100% ëlectric nájdu všetci aktívni a ekologicky uvedomelí ľudia bez ohľadu na vek ideálneho praktického a všestranného partnera, s ktorým si budú môcť úplne pokojne vychutnávať všetky voľnočasové aktivity.

 

NOVÝ CITROËN Ë-SPACETOURER 

Nový 100% elektrický Citroën ë-SpaceTourer je rovnako pohodlný v meste ako na dlhších cestách a spoľahlivo prepraví vašu rodinu či klientov. Ponúka rovnakú modulárnosť, vnútorný priestor, ložný priestor a pomôcky pre vodiča ako verzia so spaľovacím motorom. Citroën ë-SpaceTourer je v ponuke v dvoch dĺžkach a umožňuje vám jazdiť bez obmedzení v čoraz častejšie sa vyskytujúcich nízkoemisných zónach.