Zobraziť obsah
Véhicules pour transport de personnes

PREPRAVA OSÔB

Citroën ponúka niekoľko vozidiel vhodných na prepravu vašich profesionálnych zákazníkov, skupín ľudí a či rodinu. Citroën  ë-SpaceTourer, ë-SpaceTourer Business Louge alebo Citroën ë-Berlingo sú určené na cestovanie na dlhé vzidalenosti v úplnom pohodlí.

CITROËN Ë-SPACETOURER BUSINESS LOUNGE

Súkromný vodič alebo taxík, VIP prepravná spoločnosť alebo kyvadlová doprava venovaná večším skupinám cestujúcich. Citroën SpaceTourer Business Lounge splní vaše očakávania tým, že ponúka komfort na najvyššej úrovni. Teraz je k dispozícii v elektrickej verzii pre ešte väčší komfort a pokoj s bezhlučnou a ekologickou bezemisnou jazdou.

CITROËN Ë-SPACETOURER

MPV Citroën ë-SpaceTourer ponúka interiér s bezkonkurenčným komfortom vďaka svojim sedadlám vybaveným technológiou Advanced Comfort a odpruženiu s progresívnymi hydraulickými dorazmi. Citroën ë-SpaceTourer ťaží zo všetkých výhod SpaceTourer v 100 % elektrickom režime, ako je napríklad výber siluet (dostupné 3 dĺžky), ktoré umožňujú prepavovať až 9 osôb na palube, ultra modulárna kabína, 15 technológií pre pokojnú jazdu a výška len 1,90 m umožňuje prístup na všetky parkoviská vrátane podzemných garáží.

 CITROËN Ë-BERLINGO

Citroën Berlingo, priekopník MPV od roku 1996, ponúka okrem komfortu na vysokej úrovni aj výnimočnú modularitu vďaka svojim individuálnym sedadlám a širokej škále farieb exteriéru. Prístupnosť vzadu, ktorú uľahčujú dve posuvné bočné dvere, a jeho priestrannosť patria medzi jeho mnohé výhody. Vo veľkosti M má Citroën ë-Berlingo veľký batožinový priestor s objemom 775 litrov pri dĺžke 4,40 m a až 1 050 litrov vo veľkosti XL pri dĺžke 4,75 m. Umožňuje vám jednoducho prejsť z 5 na 7 miest a to v krátkom okamihu! Elektrický pohon dodá jazde ešte väčšiu plynulosť a komfort na palube.