Zobraziť obsah

VYBERTE SI YOU!

CITROËN C4 & C4 X UŽ ZA 18 990 €*

 

VÝHODNÉ FINANCOVANIE CITROËN PRIVILEGE S BONUSOM AŽ 1000 €

 

4-ROČNÁ ZÁRUKA

CITROËN C4 YOU! UŽ
ZA 18 990 €

 

 

Vozidlo Citroën C4 YOU! v bielej farbe, dostupný s výkonným benzínovým motorom PureTech 100 S&S so 6-stupňovou manuálnou prevodovkou.

 

Pokročilé technológie pre poloautonómnu jazdu a Pack Bezpečnosť pre ešte bezpečnejšiu a pohodlnejšiu jazdu. Samozrejmosťou je: tempomat s obmedzovačom rýchlosti, Coffe Break Alert a Active Safety Brake (automatické núdzové brzdenie) + systém varovania pred zrážkou, aktívny systém upozornenia na nechcené prekročenie jazdného pruhu, systém rozpoznávania dopravných značiek s rýchlostným obmedzením a s odporúčaním rýchlosti na tempomate.

 

CITROËN Connect Rádio s DAB funkciou na 10" dotykovom displeji, 6 reproduktorov, Connect Play : Mirror Screen (Android Auto / Apple CarPlay™), Bluetooth.

 

Komfortné odpruženie Citroën Advanced Comfort®,  vďaka ktorému vozidlo počas jazdy hladko prekonáva prekážky, výmole alebo spomaľovače.

CITROËN C4 X YOU! UŽ
ZA 18 990 €

 

 

Vozidlo Citroën C4 X dostupný s výkonným benzínovým PureTech 100 S&S s manuálnou 6-stupňovou prevodovkou.

 

Pokročilé technológie pre poloautonómnu jazdu a množstvo asistenčných systémov pre podporu riadenia zobrazujúce sa na novom komunikačnom rozhranií na 10" dotykovom displeji s Audiosystémom, 6 reproduktorov, Bluetooth, Mirror Screen (Android Auto a Apple CarPlay).

 

Komfortné odpruženie Citroën Advanced Comfort®,  vďaka ktorému vozidlo počas jazdy hladko prekonáva prekážky, výmole alebo spomaľovače.

 

Pack Bezpečnosť a zadný parkovací asistent pre ešte pohodlnejšiu jazdu a parkovanie.

 

Objemný batožinový priestor až 510 litrov pre každodenné potreby.

ALEBO NA OPERATÍVNY LEASING CITROËN PAUŠÁL ZA 299 €/MES.

 

ZMLUVNÉ OBDOBIE 36 MESIACOV A 10 000 KM/ROK

 

BEZ AKONTÁCIE

 

VRÁTANE KOMPLETNÉHO SERVISU

 

VRÁTANE POISTENIA

VYUŽITE VŠETKY BENEFITY

Všetky informácie o využití benefitov pre akciu Vyberte si YOU! kontaktujte Vášho preferovaného predajcu alebo požiadajte o nezáväznú cenovú ponuku.

 

 

Platnosť ponuky od 1.1. do 30.4.2024. O dostupnej farebnej kombinácii Citroën C4 a C4 X YOU! sa informujte u Vášho predajcu.  

* Uvedená akciová cena zahŕňa PRIVILEGE BONUS a BONUS. CITROËN PRIVILEGE BONUS je platný len v prípade financovania vozidla cez CITROËN FINANCIAL SERVICES. CITROËN FINANCIAL SERVICES je financovanie poskytované spoločnosťou ESSOX FINANCE, s. r. o. Ponuka financovania s využitím Privilege Bonusu Vám bude poskytnutá predajcom značky CITROËN.

 

Citroën Paušál je realizovaný spoločnosťou ALD Automotive Slovakia s.r.o., ktorá si vyhradzuje právo individuálne upraviť ponuku financovania pri zmene parametrov. Citroën Paušál realizovaný spol. ALD Automotive Slovakia, podlieha kreditnému schvaľovaniu. V prípade zamietnutia ponuky schvaľovania nie je možné realizovať produkt Citroën Paušál.

V prípade záujmu o navýšenie nájazdu kilometrov kontaktujte predajné miesto pre upravenie ponuky na mieru.

V cene produktu Citroën Paušál nie sú zahrnuté zimné pneumatiky a diaľničná známka.