Zobraziť obsah

MESTSKÉ SUV CITROËN C3 AIRCROSS

Ideálne suv do mesta a na voľný čas

OD 16 990 € S DPH
Citroën C3 Aircross sa posúva na vyššiu technologickú úroveň a potvrdzuje svoj charakter s novým svetelným podpisom na prednej maske, novými dekoráciami a ešte väčším komfortom na palube so sedadlami Advanced Comfort.
-/5 0 NÁZORY ZÁKAZNÍKOV
Známka: 0/5 z 0 hodnotení

OBJAVTE CITROËN C3 AIRCROSS VO VIDEU

VÝRAZNÉ, POHODLNÉ A VŠESTRANNÉ

Sedadlá Advanced Comfort

SUV C3 Aircross zvyšuje komfort na palube vďaka novým sedadlám Advanced Comfort.

Modularita

Citroën C3 Aircross si zachováva štandardnú variabilitu interiéru vďaka svojej delenej zadnej lavici v pomere 2/3 - 1/3 so sklopnými operadlami a posuvnými sedadlami v 2 nezávislých častiach nad 150 mm. Dokonca je možné sklopenie predného sedadla spolujazdca umožňujúce nakladanie predmetov až do dĺžky 2,4 m.

Priestor

SUV C3 Aircross ťaží zo štandardného vnútorného priestoru navrhnutého pre všetkých pasažierov a veľkorysého objemu batožinového priestoru v danom segmente.

Grip control

Nový Citroën C3 Aircross je schopný vyraziť z mesta a prispôsobiť sa terénu nastavením trakcie vďaka Grip Control s Hill Assist Descent.

NOS OFFRES NOUVEAU CITROËN C3 AIRCROSS

CONFIGURER & COMMANDER EN LIGNE

NAŠA PONUKA NA CITROËN C3 AIRCROSS

EŠTE SILNEJŠÍ ŠTÝL

Zvýšený posed a personalizácia

Inovovaná robustnejšia predná maska nového C3 Aircross SUV dodává vozidlu viac štýlu. Ponuka možností personalizácie bola rozšírená a teraz zahŕňa 70 farebných kombinácií, ponúka nové farby karosérie, nové čalúnenie, štýlové packy aj dizajnové kolesá z ľahkých zliatin. Je vybavený sedadlami Advanced Comfort, ktoré boli použíté už pri vozidle CITROËN C5 Aircross SUV. Interiéru dominuje 9″ dotykový displej. Vozidlo disponuje 12 asistenčnými systémami riadenia.

MAXIMÁLNY KOMFORT

Pohodlné suv pre aktívny život

Nový Citroën C3 Aircross si zachováva svoju modularitu, priestrannosť a štandardnú svetelnosť v interiéri. Zvyšuje komfort na palube so sedadlami Advanced Comfort, ktoré boli slávnostne predstavené v SUV Citroën C5 Aircross.

CITROËN CARE

12 TECHNOLÓGIÍ NA PODRORU RIADENIA

Nový C3 Aircross ponúka všetky technológie pre bezpečnosť, ešte väčšie pohodlie za volantom a na zjednodušenie vášho každodenného života.

SLUŽBY KONEKTIVITY

255_Security

Citroën connect assist

Assistance & SOS, dve bezplatné lokalizované služby pre tiesňové volanie a asistenčné služby dostupné 24 hodín denne pre vašu bezpečnosť.
257_Connect_Nav

Citroën Connect Nav

Dopravné správy, poveternostné podmienky a iné. Citroën Connect Nav vám uľahčí vašu každodennú cestu tým, že spojí všetky vaše navigačné služby.
256_Connect_Play

Citroën Connect Play

Jazdite bezpečne s funkciou Mirror Screen. Využite výhody aplikácií a obsahu vášho smartfónu na dotykovom displeji vášho SUV C3 Aircross.

CITROËN C3 AIRCROSS ADVISOR - NÁZORY ZÁKAZNÍKOV

0 CELKOVÉ HODNOTENIE
PRIEMERNÉ HODNOTENIE
-/5
0 Zákazníci ohodnotili {5] hviezdičkami
0 Zákazníci ohodnotili {4] hviezdičkami
0 Zákazníci ohodnotili {3] hviezdičkami
0 Zákazníci ohodnotili {2] hviezdičkami
0 (1) hviezda

Citroën
Advisor

VŠEOBECNÉ PODMIENKY POUŽÍVANIA CITROËN ADVISOR

BUĎTE PRVÝ KTO NAPÍŠE HODNOTENIE

HODNOTENIA ZÁKAZNÍKOV

0 z 0 hodnotení

CITROËN C3 AIRCROSS C-SERIES

Špeciálna séria
Naprieč značkou Citroën je špeciálna séria „C-Series“ navrhnutá so špecifickými farebnými doplnkami, materiálmi a technologickým vybavením v službách jedinečného štýlu pre pohodu a pokoj vodiča a jeho pasažierov.

4 MOTORIZÁCIE

C3 Aircross ponúka širokú škálu úsporných a výkonných motorov najnovšej generácie. SUV má v ponuke benzínový motor PureTech (110k a 130k) a naftový motor BlueHDi (110k a 120k).

 

6-stupňová manuálna prevodovka je ponúkaná s motormi PureTech 110 S&S a BlueHDi 110 S&S, zatiaľ čo automatická prevodovka EAT6 je ponúkaná s benzínovými motormi PureTech 130 S&S a dieselovými motormi BlueHDi 120 S&S.

DOPLNKY A PRÍSLUŠENSTVO

Prispôsobte si svoje nové suv Citroën C3 Aircross
Potrebujete na dovolenku vaničku do kufra, strešný box alebo dokonca nosič bicyklov? Vyberte si zo širokého sortimentu vybavenia a príslušenstva, ktoré sa dokonale hodí pre vaše použitie. S príslušenstvom od Citroën budete jedinečný, rovnako ako vaše nové SUV Citroën C3 Aircross.