Zobraziť obsah
Nakonfigurujte si svoj Citroën C3 Aircross
Máte záujem o Citroën C3 Aircross? Nakonfigurujte si svoje vozidlo a premietnite sa za volantom svojho budúceho kompaktného SUV! S výberom výbavy, výbavy, motorov a farieb máte všetko, čo potrebujete, aby ste si svoj Citroën C3 Aircross prispôsobili podľa svojich predstáv.
Existujúce verzie pre Citroën C3 Aircross
Citroën C3 Aircross je dostupný v nasledujúcich výbavách: Feel Pack, C-Series a Shine. Každá z týchto verzií obsahuje rad štandardnej výbavy a príslušenstva, aby vám ponúkla skvelý jazdný komfort za najlepšiu cenu.
Vyberte si motorizácie
V závislosti od zvolenej verzie je Citroën C3 Aircross dostupný s naftovým motorom (BlueHDi 110 S&S) alebo benzínovým motorom (Puretech 110 S&S, PureTech 130 S&S). V závislosti od zvolenej verzie a motora je vaše SUV vybavené manuálnou alebo automatickou prevodovkou, ktorá vám ponúka plynulé radenie prevodových stupňov a optimálny jazdný komfort.
Dizajn interiéru a exteriéru

Pokiaľ ide o dizajn, máte k dispozícii množstvo prispôsobení zvnútra aj zvonku. V prvom rade farba: vyberte si farbu karosérie, strechy a zadného okna zo 70 možných kombinácií s balíkom Color Pack! V závislosti od verzie si môžete kolesá prispôsobiť.

Vo svojom novom Citroëne C3 Aircross si môžete vybrať z množstva rôznych štýlov a materiálov, aby ste si vytvorili kabínu, ktorá vám bude vyhovovať. Pohodlie nezostáva ani pri sedadlách Advanced Comfort, vďaka ktorým sa budete cítiť ako doma.

Rozmery Citroënu C3 Aircross
Modularita je kľúčovým slovom pre Citroën C3 Aircross. Pri rozumných rozmeroch si však užijete veľký objem kufra v rozmedzí od 410 l do 1 289 l po sklopení sedadiel a ložnú dĺžku až 2,40 m po sklopení sedadla spolujazdca. Citroën C3 Aircross je kompaktné SUV, ktoré splní všetky vaše mestské aj mimomestské potreby.
Dostupné vybavenie
V štandardnej výbave je k dispozícii množstvo bezpečnostných a komfortných prvkov, ako napríklad varovanie pred opustením jazdného pruhu. Potom si môžete vybrať z rôznych zariadení a doplnkov na vylepšenie vášho vozidla.