[cle1: REDIRECTION_DANS Lang:sk] [cle1: SECONDES Lang:sk]

OBJAVTE PACK CONNECTED NAVIGATION

NAŠA NOVÁ PONUKA NAVIGAČNÝCH SLUŽIEB

Dopravné informácie, užitočné informácie o čerpacích staniciach a dostupnosti parkovacích miest, o počasí a o zaujímavých  miestach. Všetky navigačné služby v reálnom čase sú teraz integrované do našich vozidiel v balíku Pack Connected Navigation, vrátane dvoch ponúk:


. Aktuálne dopravné inormácie od TomTom
. Nebezpečné zóny * poskytované službami TomTom


* Štandardná alebo voliteľná výbava, v závislosti od modelu a verzie

DOPRAVNÁ SITUÁCIA V REÁLNOM ČASE OD TOMTOM SERVICES

CESTOVANIE V POHODE

Navigačný systém v našich vozidlách je teraz vybavený navigáciou TomTom 3D. Umožňuje vám organizovať a optimalizovať vaše trasy - napríklad šetriť čas vyhýbaním sa dopravným zápcham - a pomáha vám byť ešte viac v pohode za volantom. Dorazte do cieľa v kľude a pohode.

...

DOPRAVNÁ SITUÁCIA

ČERPACIE STANICE

PARKOVANIE

PREDPOVEĎ POČASIA

VYHĽADÁVANIE

Obrazovka Real Time Traffic od služby TomTom

PREMÁVKA V REÁLNOM ČASE

Táto služba začleňuje do svojho navigačného systému informácie o premávke v reálnom čase. Naplánuje optimálnu trasu do vášho cieľa, pričom zohľadní dopravné podmienky a plynulosť, udalosti na vašej trase (nehody, práce, obmedzenia rýchlosti atď.) a poveternostné podmienky. Tento navigačný systém vám umožňuje upravovať vaše trasy v reálnom čase a minimalizovať čas cesty, nech sú vrtochy cesty akékoľvek.

ČERPACIE STANICE A CENY PALIVA

Táto inteligentná služba zobrazuje ceny pohonných hmôt a adresy čerpacích staníc pozdĺž vašej trasy. Stačí zvoliť stanicu podľa vášho výberu a navigácia vás navedie na správne miesto.

PARKOVISKÁ A VOĽNÉ MIESTA

Táto inteligentná služba vás privedie na vami vybrané parkovisko. Zobrazuje informácie o poplatkoch za parkovanie a počte voľných miest v reálnom čase (ak sú k dispozícii).

PREDPOVEĎ POČASIA

Táto služba vás informuje o poveternostných podmienkach na vašej trase pomocou päťdňovej predpovede, ktorá zobrazuje ikony počasia a teploty na mape. O stave vozovky sa dozviete vopred, aby ste mohli jazdiť bezpečnejšie. Táto služba vám tiež zobrazí zaujímavé miesta na vašej trase.

VEREJNÉ NABÍJACIE STANICE

Máte hybridné alebo elektrické vozidlo? Táto služba vám pomôže nájsť verejné nabíjacie stanice a privedie vás k stanici podľa vášho výberu. Zobrazia sa iba informácie o staniciach našich partnerov.

ZOBRAZENIE NEBEZPEČNÝCH OBLASTÍ

CESTUJTE V ÚPLNOM BEZPEČÍ

Obrazovka Speedcam od TomTom

ZOBRAZENIE NEBEZPEČNÝCH OBLASTÍ

Táto služba zobrazuje nebezpečnú oblasť * a zostávajúcu vzdialenosť od tejto oblasti na navigačnej obrazovke, čo vám pomáha identifikovať a predvídať situácie vyžadujúce zvýšenú pozornosť. Je k dispozícii vo všetkých európskych krajinách okrem Švajčiarska a Nemecka. Táto služba je k dispozícii ako štandard alebo ako voliteľná výbava v závislosti od modelu vozidla, verzie a dátumu registrácie vozidla. * Radary v Európe (ak to povoľujú miestne právne predpisy) a rizikové oblasti vo Francúzsku

VYUŽÍVAJTE VÝHODY NAŠICH SMART NAVIGAČNÝCH SLUŽIEB

AKTUALIZOVAŤ MAPY

AKTUALIZOVAŤ MAPY

Každý rok sa mení 15% európskej cestnej siete. V reakcii na tieto zmeny obsahuje služba Real Time Traffic od spoločnosti TomTom Services 2 každoročné aktualizácie máp po dobu 10 rokov od kúpy nového vozidla.

Predplatné služieb

PREDPLATNÉ SLUŽIEB

Keď kupujete svoje nové vozidlo, využívate * výhody všetkých služieb balíka Connected Navigation Pack po dobu 3 rokov. Po uplynutí tejto doby môžete ponuku rozšíriť prostredníctvom predplatného prihlásením sa do služby Citroën Services Store.
* štandardné alebo voliteľné, v závislosti od modelu a verzie

Top