CITROËN Konfiguruj

[cle1: REDIRECTION_DANS Lang:sk] [cle1: SECONDES Lang:sk]

[cle1: CFGV3_ERROR_MESSAGE Lang:sk]

NAKONFIGURUJTE SI SVOJ NOVÝ CITROËN C3

Máte záujem o nový Citroën C3? Premiestnite sa za volant svojho budúceho mestského auta s konfigurátorom Citroën! Prispôsobte si svoj Nový Citroën C3 podľa svojich predstáv, od výberu farby až po výbavu, motor a detaily.

Existujúce verzie pre Nový Citroën C3

Váš nový Citroën C3 je dostupný v nasledujúcich výbavách: Feel, Feel Pack, C-Series, Shine a Shine Pack. Každá z týchto verzií obsahuje rad štandardného vybavenia a príslušenstva, ktoré vyhovuje vašim potrebám. Ak chcete svojmu novému Citroënu C3 dodať extra punc originality, k dispozícii je aj špeciálna séria C-Series.

Výber motora

Váš Nový Citroën C3 je dostupný v naftovej (BlueHDI 100) aj benzínovej (PureTech 83, Puretech 110) verzii. V závislosti od zvolenej verzie a motora je vaše mestské auto dostupné s manuálnou prevodovkou alebo automatickou prevodovkou EAT6, ktorá vám ponúka plynulé radenie prevodových stupňov a optimálny komfort jazdy.

Dizajn interiéru a exteriéru

Z hľadiska dizajnu je k dispozícii veľa možností, ako napríklad výber farby, polepy na streche a kolesá. Vo svojom novom Citroëne C3 si môžete vybrať z množstva rôznych prevedení, aby ste si vytvorili interiér podľa svojho vkusu.

Rozmery nového Citroënu C3

Nový Citroën C3 je s dĺžkou 3 996 mm, šírkou 1 749 mm a výškou 1 474 mm mestským autom, ktoré sa pohodlne usadí v meste aj na cestách. Kompaktné rozmery, ale bez kompromisov v batožinovom priestore s objemom 300 litrov bez ohľadu na zvolenú verziu.

Dostupné vybavenie

V závislosti od zvolenej výbavy je možné pridať niekoľko funkcií pre ešte väčší komfort a bezpečnosť. Cúvacia kamera, handsfree štartovanie... a mnohé iné.

Top