Zobraziť obsah
Nakonfigurujte si svoj Citroën C4 a ë-C4
Hľadáte kompaktný hatchback s robustným a aerodynamickým vzhľadom? Prispôsobte si svoj Citroën C4 v spaľovacej alebo 100% elektrickej verzii pre Citroën C4 vďaka konfigurátoru a vytvorte si vozidlo, ktoré bude vyhovovať vám a vašim túžbam. Môžete si nakonfigurovať všetko od výbavy a dizajnu až po výbavu a motor.
Dostupné verzie C4 a ë-C4
Citroën C4 a Citroën ë-C4 ponúkajú rôzne úrovne výbavy: Live Pack, Feel, Feel Pack a Shine. Každý stupeň výbavy prináša vlastnú sadu motorov a výbavy, no už teraz si užijete množstvo štandardných prvkov pre nekompromisný komfort a bezpečnosť.
Vyberte si motorizácie
Citroën C4 ponúka široký výber benzínových (PureTech 100 alebo 130 S&S) alebo naftových (BlueHDi 130 S&S) motorov novej generácie Euro 6d a manuálnu alebo automatickú prevodovku. Motor Citroënu ë-C4 s výkonom 136 k (100 kW) ponúka dojazd až 350 km.
Dizajn interiéru a exteriéru

Citroën C4 a Citroën ë-C4 sú dostupné vo farbách Biela Banquise, Čierna Perla Nera, Modrá Iceland, Sivá Platinum, Sivá Artense, Červená Elixir a Biela Perle Nacre. Kolesá si môžete zladiť aj výberom rôznych typov krytov kolies alebo 18" zliatinových diskov CAMELIA diamantée v závislosti od verzie.

 

Vo vnútri si prispôsobte atmosféru interiéru látkami v čiernej, šedej a červenej farbe, aby bol interiér triezvy a elegantný.

Rozmery hatchbacku
Nový Citroën C4, či už ide o spaľovaciu alebo elektrickú verziu, je veľkorysý, pokiaľ ide o vnútorný priestor pre vodiča aj cestujúcich, s dostatkom miesta pre nohy. Je tu veľa dobre premysleného úložného priestoru a konektivita je vynikajúca, so zásuvkami USB pre každého, skutočný životný priestor. Auto je stále kompaktné a bude v pohode v meste aj na cestách. Čo sa týka nákladu, kufor ponúka objem 380 l, s 2-polohovou podlahou a možnosťou sklopenia 1 alebo 3 zadných sedadiel.
Dostupné vybavenie
Množstvo bezpečnostných a komfortných prvkov je štandardne k dispozícii pre Nový Citroën C4 a Nový Citroën ë-C4, ako napríklad Safety Pack, asistent rozjazdu do kopca, detekcia podhustenia a súprava handsfree. Môžete si tiež vybrať z niekoľkých komfortných a bezpečnostných prvkov a doplnkov, ako je vyhrievaný volant a sedadlá, sklenené strešné okno, balík Park Assist 360 atď...